Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem olyan vagyok belülről,...

Nem olyan vagyok belülről, mint amilyennek kívülről látszom, mert gátlásos vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, belülről egy nagyszájú laza vagány csaj vagyok, de kifelé ezt nem tudom mutatni (csak nagyon-nagyon ritkán), és külsőre egy kis csendes visszafogott lánykának látszom, következésképp ilyen emberek keresik fel a társaságomat, akiknek -én hülye!- meg akarok felelni, ezért továbbra sem merem kimutatni a valódi énemet, nehogy rosszat gondoljanak rólam... Mert hát tisztában vagyok vele, hogy sokan nem szeretik az olyan csajokat, mint amilyen én belülről lennék (vagy legalábbis az olyanok, akik velem barátkoztak, biztosan nem). Szeretnék megnyílni, és végre ÖNMAGAM lenni, de nem tudok :( Hogy kezdjek hozzá? Szeptembertől egyetemre megyek, tehát indulhatnék tiszta lappal, csak félek, hogy elszúrom megint :( [amúgy vagány laza csaj alatt nem azt értem, hogy részeges plázacica, hanem hogy... humoros, jófej, van önbizalma, és nempedig búvalb*szott koravén hülye :S] Meg azt se értem, hogy nekem van-e önbizalmam, mert belülről úgy érzem, hogy van, mert szépnek és okosnak gondolom magamat, de kifelé nem merem mutatni, hogy én ezt gondolom magamról, tehát mégsincs önbizalmam, mert ha lenne, akkor ez nem okozna problémát :S Nem értem magamat.
2010. júl. 30. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint, mégiscsak olyan vagy, amilyennek látszol.

Ha nem mered kimondani amit gondolsz.

Ne gondold, hogy ez rosszabb, mint az, amilyen lenni szeretnél.


Amit gondolsz, azt mondd ki bátran. Kellő cenzúra után persze. Mégiscsak civilizált népség vagyunk. Vagy valami olyasmi.

2010. júl. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én gátlásos vagyok és nem visszafogott és ez nem mindegy! Mert a visszafogott emberek tényleg olyan szelídek, jólelkűek, kedvesek, csak visszafogottak. Én meg egy gátlásos kuka vagyok, de amúgy nem vagyok szelíd egyáltalán (ez megnyilvánul néha mondjuk :S). Kedves meg aztán végképp nem szoktam lenni.
2010. júl. 30. 18:46
 3/8 anonim ***** válasza:

pont mint én:)

igyekszem nem könnyű, változtatás a külsődön én most befestem a hajam egy igazán vad színre, új ruhák

most amúgy tettem egy hatalmas felfedezést, már régebben láttam a házinyuszi c. filmet és amilyen átalakuláson ott átmentek a lányok, hát:) most pedig megnéztem a zombieland c. filmet volt benne egy nagyon szép lány és ő szerepelt a házinyusziba is

házinyusziban, bal oldalt: [link]


[link]


itt fehér topban: [link]


[link]


[link]


hihetetlen milyen szép

ne érdekeljen mit szólnak ahhoz, hogy kinyitod a szád és mondasz valamit, sz@rd le, ennél rosszabb már nem igen lehet

2010. júl. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azt írod: "Szeptembertől egyetemre megyek, tehát indulhatnék tiszta lappal."

Ezek szerint tudod Te, hogy mi a megoldás... Legyél olyan, amilyen lenni szeretnél (ha jelenleg nem érzed jól magad). Szerintem nem kell beletörődni abba, hogy mások elkönyveltek valamilyennek. És talán tényleg múlik a külsőn is, de sokkal inkább hiszem, hogy a belső kisugárzáson múlik. Azt csak Te tudod, hogyan törhet elő belőled a belső éned... Nem mersz megszólalni társaságban? Hát vedd rá magad, hogy merj. Például az egyetemi szemináriumok remek alkalmak lesznek erre.

Ajánlok lét "szakirodalmat", hátha segítenek.

1. Szendi Gábor: A sikeres félénk (a neten könnyen megtalálod).

2. [link]


Sok sikert, drukkolok!

2010. júl. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!!
2010. júl. 30. 21:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha jól vettem le abból amit írtál, akkor legjobban attól félsz, h mások h reagálnák le azt önmagadat adod, ha enm így van javíts ki.

Az életben soha nem azt kell nézni h mások mit gondolnak rólad, úgy kell viselkedned, beszélned, öltözködnöd ahogy szeretnél, és nem úgy ahogy mások szeretnél. Lény önmagad és ebben mások véleménye ne akadályozzon meg. Biztos fogsz kapni jó illetve kevésbé kellemes megjegyzéseket, de a rosszakkal ne foglalkozz, ne hagyd h mások befolyásolni tudjanak.

Mind ezt saját tapasztalatból mondom arról szólt az elmúlt 3-4 évem, mióta már azért annyira nem vagyok kisgyerek, h mások elvárásainak próbáltam megfelelni, és rádöbbentem arra h ha így élem le az életem soha nem leszek boldog még csak 14 éves vagyok, de tudom az h önmagam adom életem egyik legjobb döntése.

2010. júl. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat a helyesírási hibákért :)
2010. júl. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :))
2010. júl. 30. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!