Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 24 éves nőként hol kellene...

24 éves nőként hol kellene tartanom az életben?

Figyelt kérdés

2019. júl. 2. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Ott, hogy nem a GYK-n teszel fel ilyen kérdéseket vagy neadjisten eleve van is már elképzelésed arról, hogy hol kellene tartanod.
2019. júl. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Na, igen. Pont azért tettem ki a kérdést, mert úgy érzem nem ott tartok, ahol "kellene" vagy ahol a korosztályom tart éppen.. De valahogy azt sem igazán tudom, nekem hol kéne tartanom.
2019. júl. 2. 19:48
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

A verzió: sikeres gazdag felsővezető valami menő cégnél de szingli gyerektelen

B verzió: boldog feleség 2-3 gyerekkel középosztálybeli családban

2019. júl. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

boldognak kellene lenned és elégedettnek az életeddel


lehetsz akár 2 gyerekes anya aki otthon van a gyerekkel, vagy több éve alkalmazott egy cégnél, vagy épp gyári munkás...


nincs olyan, hogy milyennek KELL mindenképp lenned

2019. júl. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
11%
Itt nálam, az ágyamban.
2019. júl. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy barát és egy egyetemi végzés vagy egy technikusi szakma.
2019. júl. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hol tartasz most? Illetve mit terveztél korábban, ami miatt úgy èrzed elmaradtàl az àltalad elvártaktól?
2019. júl. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden embernek megvan a maga, saját, egyéni életútja. Persze megvannak a társadalmi normák korhoz kötve, hogy akörül már mit kellett volna elérni (érettségi,jogosítvány, kocsi, diploma, munkahely, saját ház, család, stb..) , de ez csak afféle útmutatás, hogy ha el vagy veszve ehhez fordulj és legyen valami célod, amivel valamennyire hasznos tagja lehetsz a társadalomnak (dolgozó adófizető, akinek vannak gyerekei, akikből még lehet valami, vagy csak tucatszemély lesz, amivel megjegyzem semmi baj nincs). 24 évesen? Társadalmilag? Egyetemen, vagy mostanában kellene végezned, majd jöhetne az első komoly munkahely. Egyénileg? Ahol csak akarsz. Dönthetsz bárhogy, hogy bejárod a világot egy hátizsákkal, néha megállsz dolgozni kicsit alkalmi munkákkal, hogy tovább utazhass és mondjuk 35 éves korodra elmondhatnád, hogy mindent láttál, ideje letelepedni. Vállalsz egy állandó munkát, saját lakás, szerelem, család, gyerekek. Vagy azt mondod, hogy neked nem kell partner, ledolgozod az életet egy munkahelyen, egyedül élsz, de mindened megvan egy szerelmen és gyerekeken kívül, amiket ennél a példánál feltételezzük, hogy nem igényelsz. Ez a lenyűgöző az életben, bármi alakulhat bárhogy, bizonyos kereteken belül, még úgy is, ahogyan akarod. Tehát bármilyen mögöttes gondolat is sarkallt arra, hogy kiírd ezt a kérdést, ne aggódj, semmivel nem vagy megkésve, mert az életben oda mész ahova és amikor akarsz.
2019. júl. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Cseszeget valaki ezzel kapcsolatban a családban?Mondjuk ha már magad is úgy gondolod,hogy nem ott tartasz,ahol kellene,akkor lehet hogy tenni kellene valamit ellene.Bár nem tudom,mi a jelenlegi állapotod.

Az én lányom márciusban töltötte a 24-et,elvégezte a főiskolát,rögtön utána elhelyezkedett,már lassan 2 éve tanít .A vőlegényével 1 évvel ezelőtt vettek egy lakást,1 hónap múlva lesz az esküvőjük.

Nekem ebben a korban szintén volt saját lakásom,mellé meg már volt 2 gyerekem is.Ellenben nem tanultam tovább a gimi után.Az egyik történetből ez hiányzik,a másikból az.Nincs egyetemlegesen elfogadott válasz arra,hogy "hol kellene tartanunk 24 évesen".

Lényeg,hogy tartsál valahova,ne csak úgy létezzél.Szerintem.

Ha tanulsz,az is egy folyamat.Ha dolgozol és még otthon laksz pár híján,az sem gond,ha közben gőzerővel gyűjtöd a pénzt az önálló életre.

2019. júl. 8. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Hozé don Padrafos ***** válasza:
56%
Szia. Most hol tartasz? Nekem fiúként más a világnézetem, de azért elmondom, hogy szerintem legalább annyit el kell érni, hogy nyugodtan aludhass. Van anyagi háttered munkahely megszűnés esetére, fel tudod magad vetetni valahová maximum pár hónap keresgélés után a végzettségeddel, és addig van miből élned. TE választasz melót az interjúk után, nem rögtön az első csicska helyre beugrasz éhhalál miatt. Legyen, amit szeretsz csinálni, és időd, pénzed, lehetőséged is van rá, kapcsolat nem akadályozza. Ha nincs közös érdeklődés, akkor csak kínhalál egy párkapcsolat (nekem ezért nincs 38 évesen senkim).
2019. júl. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!