Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Huszon évesen nem lelem...

Huszon évesen nem lelem semmiben örömöm az életben, és lelkileg 90 évesnek érzem legalább magam. Mit tegyek? Kb mindenkinek izgalmasabb élete van az enyémnél

Figyelt kérdés
Kapcsolatom még nem volt sohasem, nem is valószínű hogy lesz mert öntudaton kívül reflexesen utasítok vissza mindenkit, nem merek ránézni sem az emberekre. Munka után mindig fáradtan dőlök be az ágyba és csak aludni tudok. Soha semmihez nincs erőm. Takarítás is sokszor az elhatározás után 3 hét mulva valósul meg. Magányos vagyok, rossz egyedül, viszont nehezen viselek el bárkit, bármit, zavar a hangos tv,néha még a beszélgetés is. Nyugtatóval alszom sokszor. Unalmas minden, minden nap egyhangú, soha semminek nem tudok örülni. Sokszor rossz a gyomrom is, szódabikarbónát veszek be sokszor, munkában sem oldódok, nem sokat beszélek, önbizalmam a nullával egyenlő születésem óta. Van ebből valami kiút? Vagy egész életem egy ilyen gyötrelem marad?
2018. dec. 7. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
szex
2018. dec. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Nekem sem volt még kapcsolatom, barátaim sincsenek, családomat nem érzem a családomnak és még munkám sincs. Szóval a te életed ennyivel izgalmasabb🙂
2018. dec. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szóval elutasítasz mindenkit aztán it panaszkodsz, hogy magányos vagy? Hmmmmmm...


Legközelebb ne utasítsd őket vissza, szerezz barátokat, ha még nem késő. Az önbizalom pedig sokat múlik rajtad is. A siránkozással semmire se mész, kezdj el magadon változtatni. Építsd az önbizalmadat, csinálj olyan dolgokat amiben jó vagy, kezdj el többet mosolyogni az emberekre, stb.

2018. dec. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"öntudaton kívül reflexesen utasítok vissza mindenkit"


Mondjuk ezzel a szöveggel bejelentkezhetnél egy pszichoterapeutához. Amúgy én is voltam így, de aztán abbahagytam a munkát másfél évre, elvonultam és megoldottam a problémáimat. Utána már volt erőm a mindennapi életben küzdeni a defektjeimmel. És sokat fejlődtem, meg már a munkahelyre járás se okoz gondot.


De ezt úgy tudtam megcsinálni, hogy előtte 2 évig arra spóroltam, hogy utána ne kelljen dolgoznom, hanem megéljek a tartalékaimból. Nem tudom, hogy te milyen anyagi körülmények között vagy, de ha megteheted hagyd abba a munkát egy időre.

2018. dec. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hasonló a helyzetem ha gondolod írj, oldjuk meg kette a problémánkat.
2018. dec. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!