Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 24 évesen mit kellett volna...

24 évesen mit kellett volna elérnem az életben, hol kellene tartanom?

Figyelt kérdés

2019. jan. 31. 20:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Diplomát/szakmát
2019. jan. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%
Papámtol anno elvettek egy 6 szobás belvárosi lakást. (Sok embert kisemmiztek) Ha az most még meglenne, nem albérletben szívnám a fogam. Bicskanyitogató dolgok ezek. Ilyen ez a világ 24f
2019. jan. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs fixen megszabva.

Diohejban, ne legy egy eletkeptelen, tanulatlan, munkakerulo, ingyenelo es ne a sultgalamb legyen a kedvenc eteled.

2019. jan. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%
Én 24 leszek márciusban. 18 évesen érettségiztem. Onnan egyetemre mentem de mivel 0 segítségemre volt anyagilag felvettem a diakhitelt aztán 1 év után otthagytam mert nem akartam magam adósságba verni. Elmentem dolgozni egy irodába és mellette megcsináltam 2 szakmát. 20 évesen férjhez mentem. 21 évesen megszületett a kislányom. 23 évesen a kisfiam. Együtt építettünk fel mindent a férjemmel. Anyós házát vettük meg még a kislány születése előtt. Októberben költöztünk egy nagyobb házban. 2 autónk van és hitelmentesek vagyunk. 2,5 évesen megy majd a kisfiam oviba én meg vissza dolgozni
2019. jan. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
#4 mondhatni jó kolbászba ültél... A nők tudnak ám helyezkedni
2019. jan. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én meg 21 évesen leérettségiztem és azóta semmi
2019. jan. 31. 21:01
 7/15 A kérdező kommentje:
Mármint dolgozom
2019. jan. 31. 21:01
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

4-es: együtt építettek fel mindent a férjeddel?

Akárhogy tűnődöm, nem bírom felfogni, hogy erre a következtetésre milyen úton jutottál. Nekem a leírásod alapján a következő jön le:


Belekezdtél egy egyetembe, amit otthagytál. Végeztél egy kis ideig némi irodai munkát. Aztán hozzámentél egy pénzes pasashoz, aki ellátott titeket házzal, kocsikkal, és anyagi javakkal.


Szóval ne állítsd be úgy, mintha

- ez bárki számára elérhető volna

- ez a te kitartó munkádnak köszönhető

- ebben neked bármi érdemed van.

2019. jan. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
10%
Érettségim, szakmám vín. Bár középiskolában egy évet dupláztam, 22 éves koromban végeztem a szakmával, azóta dolgozok. Voltam külföldön, voltam itthon vállalkozó, most megyek vissza külföldre. Autóm van, meg elég szép mennyiségű pénzem, még egy fél év aztán tudok venni egy lakást. Na én kb. itt tartok.
2019. jan. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Egyetemet már ne kezdjem el?
2019. jan. 31. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!