Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan érjem el azt hogy ne...

Hogyan érjem el azt hogy ne érdekeljen engem hogy mások mit gondolnak rólam?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta ismerem ezt élet tanácsot.

Nagyon sok embert látok is akik így élik az életüket emiatt felszabadultak, jól érzik magukat az életükben, és a szociális életük is rendben van.

De én valahogy hiába próbálom ezt, nem megy.

Gátlásaim vannak azzal kapcsolatban hogy olyan dolgokat csináljak publikusan ami engem jellemez, amivel kimutatom a személyiségemet és az érdeklődésemet.

Nagyon rossz érzéssel tölt el amikor összebeszélnek a hátam mögött. Amikor megbélyegeznek hogy ja én ilyen vagyok. Sokszor megpróbáltam ez az életem során de mindig negatív élmény társult hozzá. Valahogy nem tudok túllépni azon hogy azon gondolkozzak mit gondolnak mások rólam.

Irigylem azokat az embereket akiknek sikerült elérni ezt a belső feszültség nélküli felszabadultságot anélkül hogy zavarban lennének állandóan amiatt hogy sokan kibeszélik és összenéznek a hátuk mögött amiatt ahogy viselkednek. Mit kéne ahhoz tennem hogy én is ilyen legyek?


2019. júl. 5. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:
2019. júl. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szeresd tiszteld becsüld önmagad. Az hogy mások mit gondolnak rólad azt mutatja hogy bizonytalan vagy és mások visszajelzéseire vagy szorulva. Brian Tracy Főnix szeminárium YouTube. Ezt hallgasd! Különösen az önszeretet öntisztelet önbecsülés témaköröket.
2019. aug. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!