Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek ilyen hülye?

Figyelt kérdés
Ha új emberekkel ismerkedek, nem merek megszólalni, remeg a testem, szorongok és félek. Félek kezdeményezni beszélgetést, úgy érzem, hogy nem kíváncsi rám senki. Pedig én szeretnék jó fej lenni,és tudok is az lenni... Csak ahhoz el kell telnie bizonyos időnek. De én megakarok változni, hogyan tegyem ? Nem akarom, hogy hosszú idő elteljen azzal, hogy szorongok és félek.. 24N
2019. júl. 5. 21:47
 1/3 Mihago ***** válasza:
100%
Nem hülye vagy, hanem introvertált és valószínűleg pánikbeteg. Ebből csak az utóbbi igazán probléma. De ki mondta neked, hogy muszáj boldog-boldogtalannál bevágódnod?
2019. júl. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Alig barátkozok valakikkel. És most van egy ember,aki tök jó fej, de én meg félős vagyok...Pedig nagyon szeretnék vele jóban lenni :(
2019. júl. 5. 23:11
 3/3 TappancsMancs ***** válasza:
Tényleg nem fog megenni :) jó? Mehetsz dumcsizni. :)
2019. júl. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!