Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tönkre tette az életemet...

Tönkre tette az életemet mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
A párom 6 év után megcsalt egy közös ismerősünkel, ezek után sose tudtam rá többet szerelemmel érezni iránta vagy csak ránézni is megerőltető volt, ezért végleg szét mentünk.Azóta pokollá tette az életemet, hiába szerettem bele valakibe ha egyszerűen nem megy a kapcsolatosdi és arra gondolok hogy ő más mint a többi, egyszerűen félek nyitni felé mert mivan ha elszúrnám ezt is és tényleg nem vagyok szerethető ember ezért inkább néha elmondom neki berúgva hogy szeretem, élőben nem merem mert mivan ha el..szok mindent és ő is utálni Fogok? Leginkább már öngyilkos lennék de ahhoz meg gyáva vagyok.. :( :( és nem tudom mihez kezdjek az elcseszett életemmel :(......
2019. júl. 17. 00:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Önsajnáltatás helyett foglald el magad mással. Foglalkozz a hobbiddal, munkával. Nem a párkapcsolat az első.
2019. júl. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, ha sikerül elfoglalom magam mással csak 0-24be én se tudok ismerősökkel lógni.
2019. júl. 17. 01:26
 3/3 anonim válasza:
Előbb próbáld meg kiheverni picit ezt a 6 éves kapcsolatot és elgondolkozni, hogy mi lehetett az ok amiért ez történt (bár ez kétes mert lehet, hogy egyszerűen nincs is ok) és talán utána nyitni az új felé. Add ki magadból, sírd ki magad, de önbecsülésed és tartásod mindig legyen és soha ne menj vissza! Lehet, hogy most el sem tudod képzelni, hogy egy jobb vár rád, és ha rosszul döntenél soha nem tudod meg mi lett volna ha:)
2019. júl. 19. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!