Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen laptopot érdemes venni...

Milyen laptopot érdemes venni egy egyetemistának?

Figyelt kérdés
Felvételt nyertem a Debreceni Egyetem Informatikai Karára, és most azon gondolkodom, hogy milyen laptopot lenne érdemes vennem. Szükségem lesz egyeltalán ott laptopra? Ha igen mindenképp szeretnék akkor már valami erősebbet venni. Milyet tudnátok ajánlani (Körülbelül 350.000 Ft-t tudok rászánni)? A válaszokat előre is köszönöm.

2019. aug. 8. 10:41
 1/4 anonim válasza:

Lenovo Legion Y530


Belefér a keretedbe.

Ha erős laptopot akarsz venni ennyi pénzért, akkor az én véleményem szerint ez a legjobb választás.


[link]

2019. aug. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nyilván attól függ,hogy mire szeretnéd használni. Ha játszani szeretnél rajta amíg a kollégiumban vagy vagy szabadidőben stb akkor tényleg megéri venni egy erősebbet. Viszont,ha csak arra akarod használni,hogy megnézzél 1-1 filmet meg az órai diákat visszanézni és jegyzetet írni akkor felesleges drágát venni.
2019. aug. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából a játék tényleg egy fő szempont lenne, de nem tudom, hogy lenne-e időm ott játszani.
2019. aug. 13. 15:52
 4/4 anonim ***** válasza:
A játékkal az a baj, hogy nem a rászánt idő határozza meg a minőségét. Egy hardcore gamernek és egy hetente néhány órát elszórakozó embernek a grafika, a max. fps pont ugyanúgy kevés vagy elég.
2019. aug. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!