Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen laptopot érdemes venni?

Milyen laptopot érdemes venni?

Figyelt kérdés
Nagyjából 200 ezer forintom van rá, ennél sokkal többet nem szánnék rá. Egyetemre megyek, oda kellene, legtöbbször jegyzetelésre, internetezésre, néha játszásra használnám (nem túl nagy gépigényű játékokra gondolok, csak ilyen LOL, FIFA, CS GO félékre).
2019. szept. 8. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Laptopbolt honlapján szűrés árra (max. 200000), méretre (amekkora kell, 13-14-es jétékra kicsi, egyetemre hordozni jó, 15,6 hordozásra nagy) és kiválasztod ezek közül a legdrágábbat (mivel játékra is kell), amelyik megfelel igényeidnek.
2019. szept. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
37%

Nem tudom létezik e még IBM. Nekem az volt régen még fekvőházas gépben is. Használtan vettem. Nem tudtam kinyírni. Elástam és vettem használt laptopot IBM. Még mindig megy. Neked nem mondom hogy használtat vegyél mert nekem otthonra jó volt a kicsit kopott is,egyetemre énsem vittem volna el. Azt olvastam hogy a Lenovo vette át, félek hogy ezzel a strapabíró képessége sokat csökkent...

Utána kell olvasni mik a tapasztalatok és aztán választani mert gondolom nem fél évre tervezed. Remélem valamennyit tudtam segíteni

2019. szept. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Viccesek ezek az okos telefonok :) nem elástam hanem eladtam :)
2019. szept. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
IBM nincs, de van Lenovo Thinkpad. Ezek egyes sorozatai üzleti gépek,3-4 évesek és jól. Az enyém 3 éve megvan (x 201), szingapuri gyártású, hibátlan. Igaz, kopott, de ennyi hibája van. Ilyet vegyél (i5-ös proci), ssd-vel. Örök darab!
2019. szept. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2019. szept. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!