Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szeretnék venni egy MacBook...

Szeretnék venni egy MacBook Airt, de nem tudom ez e a megfelelő választás (? ) bővebben

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy nagyon szeretnèk végre egy olyan laptopot, ami jól, gyorsan és megbizhatóan működik, azért gondoltam a Macre mert nagyon meg vagyok elégedve az iPhonemmel, 3 éve váltottam Androidrol, de még mindig semmi baja. A kételyeim, illetve kérdéseim azok lennének azzal kapcsolatban, hogy 1, működik e rajta az utorrent? 2, nagyon sok grafikai programot használok, amit szeretnék egyszer kiélvezni is, de a mostani gépem egy kalap sz.r és fagy össze vissza rajta... tehát, csak úgy lehet telepíteni ha megveszem a szoftvert, vagy ha torrentről letöltöm akkor is tudom telepíteni?

Igazából az a legfontosabb, hogy nem fudom megvenni több tízezrekért ezeket a szoftvereket, most is a torrent verziót használom, lehetséges lenne e ez Macen is? Illetve aki esetleg használ az mondhatna tapasztalatokat:)

+ ugyanez, iPaden működne?

Bocsi de sosem volt még sem Macem, sem tabletem, de besokalltam már azoktól a laptopoktól, dràgák, nem működnek... ha már drága működjön is



2019. okt. 4. 08:56
 1/6 Tamas776 ***** válasza:
Kb. Mennyi árban gondolkodtál?
2019. okt. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tamas776 ***** válasza:
Macbook air vagy macbook pro.
2019. okt. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Airt szeretnék kb 250-300 körül, de nem tudom hogy a grafikai programok torrentről ffutnának e rajta
2019. okt. 20. 21:11
 4/6 anonim ***** válasza:

működik a torrent az új frissítés után is.

bármelyik torrent portálról töltesz is le nézd meg, hogy fent van-e macre az ingyenes verzió és ha igen mit írnak hozzászólásban. ha írják, hogy működik akkor rendben lesz.

Szerintem grafika terén nagyon jó döntés lesz.

Én is windowsról váltottam és nagyon jó döntés volt. Egyenlőre nem néz ki úgy, hogy valaha vissza fogok menni.

2019. okt. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszönöm a válaszod🥰
2019. okt. 24. 23:46
 6/6 anonim ***** válasza:
A torrentek telepítése Mac-re igencsak bonyolult. Eleve nem minden kompatibilis az új 64-bites rendszerrel és ráadásul nehéz találni olyan torrentet amit elegen seedelnek. Ha viszont a programjaid 64-bitesek, és sikerül futtatni, akkor onnantól kezdve megbízhatóan működik minden. iPadre pedig max 3rd party App Store-ból tudsz leszedni appokat.
2019. okt. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!