Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Macbook pro/ iphone X? Többi alul

Macbook pro/ iphone X? Többi alul

Figyelt kérdés
Szóval nem szeretnék sem felvágni sem menőzni, csak szimpla véleményeket kérni. Most ballagtam suliból és mindenki tudja hogy ilyenkor az ember kap egy kis pénzt. Annyi lenne a kérdésem hogy ti lecserélnétek az iphone 6s- eteket egy X re vagy inkább laptopot vennétek. Meg kell említeni hogy még egy jjó ideig nem lesz annyi penzem hogy a másikat később vegyem meg :(

2019. jún. 28. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Harmad vagy negyed annyi pénzből is tudsz jó telefont venni, ha már ilyen csóró vagy. Felesleges rongyrázás ez.
2019. jún. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendes indokokat várok, nem szeretem az androidot se a microsoftosat. Nem azért akarok Applet mert hú de menő..
2019. jún. 29. 09:23
 3/8 anonim ***** válasza:

elkéne dönteni mire akarod használni a MacBook prot

ha csak arra hogy netezgess meg sorozatokat nézz akkor semmi értelme

apple pc/laptop azoknak van akik zenészek... ők használják ki azt a teljesítményt

gondolom nem arra akarod használni igy tényleg elég nagy pénzkidobás

ha ugy érzed hogy az a telefon szar eléggé leharcoltad az évek alatt akkor cseréld le

te döntésed , de az a lényeg hogy te mire akarod használni

2019. jún. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Videóvágásra, munkaeszköz. Nagyobb programok elfuttatására
2019. jún. 29. 17:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Én inkább laptopot vennék, mint telefont, főleg ha dolgozni akarsz rajta.
2019. jún. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A mostani Iphone 6S/emmel az a baj hogy a control center nem mindig felhúzható ilyenkor újra kell indítani, az akksi csak 99%/98% ig tölt fel max, úgy hogy a kapacitás 100% on van.. félek hogy nem bírnà ki addi.
2019. jún. 30. 10:58
 7/8 anonim ***** válasza:
4: Nekem mindkettő van, de ha csak az egyik lehetne, akkor azért a telefon lenne, mert azt sokkal többet használom, mint egy laptopot.
2019. júl. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

esetleg ha elég a régebbi modell, akkor egy használt pro és használt x ?

vagy nem férne bele?

2019. okt. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!