Mire jó egy iPad?

Figyelt kérdés

Most akarok venni egy iPad-et, és kiváncsi vagyok, mit lehet vele csinálni, és mire jó?

Minden kis részlet érdekel, hogy mire is lehet használni, egy ilyen készüléket?



2019. okt. 8. 01:09
 1/4 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
100%
Feleségem kizárólag képregényeket olvas rajta.
2019. okt. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
HA azt sem tudom, mire jó, mit lehet vele csinálni, akkor miért akarod megvenni? Vagy van egy alap elképzelésed mire használnád, és érdekel hogy azon kívül mire jó? Azért minden kis részletét nem lehet leírni de a böngészéstől a vágódeszkáig elég sok mindenre használható.
2019. okt. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szirty ***** válasza:

Húsvágó deszkának is használható, bár kicsit csúszik.


Egyébként meg ha nem tudod mire jó, akkor nem kell neked!


Ne az igényt próbáld magadban feltámasztani egy készülék iránt, hanem az igényed szerint próbálj vásárolni!

2019. okt. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tudom, mire akarom használni, grafikai munkákra szeretném első sorban! Sőt böngészni is szeretek vele, meg videókat nézni rajta. Nagyon jól használható a térkép is rajta, mert megtalálok olyan dolgokat, amiket máson nem... De sok minden másra is használnám, csak az igazi funkcióit nem igazán értem... pl. fények távirányítása, lámpák bekapcsolása, főleg, meg esetleg hangerő szabályzónak, vagy ilyen más eszközök működtetésére használnám.

Gondoltam vannak olyan emberek, akik jobban értenek egy olyan eszközhöz, ami fél millió forint kb..

Vagy legalábbis képben vannak, jobb tulajdonságaikkal, mint én.

2019. okt. 9. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!