Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Voltam sportorvosnál mert...

CsAk SziVesen kérdése:

Voltam sportorvosnál mert futás után fáj a térdem. Már sajnos mindent kipróbáltam, cipőt váltottam, amit szakember választot ki nekem. Váltogattam a futo technikát, nyújtottam elötte utánna, de sajnos ugyanaz a fájdalom van esetleg tapasztalata?

Figyelt kérdés

a doki az euflexxa injekciót ajánlotta, aminek elégé húzós az ára illetve van egy olcsóbb változat nem tudom jól irom -e Carlinom .


Az euflexxa 19500 / ampula és 3 db kell / térd a Carlinom pedig 8500 és 4 db kell / térd.. valakinek van esetleg tapasztalata?



2015. jún. 21. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Volt csinálva valamilyen képdiagnosztika? Hogyan értékelte az orvos?

Miért erlteted a dolgot, ha ez árt neked? Esetleg azt a jelszót követed, hoy sportal a sikeres invalidba jutásért?

2015. jún. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen röntgen is volt. megállapitotta,hogy a porcok közt már kevés a zselé.

Szeretem a futást. és akarom is csinálni.

2015. jún. 21. 20:20
 3/4 anonim ***** válasza:

igen nagyon drága, a páromnak is szét van kopva, és muszáj volt beadatnunk a zselésitő injekciot azt nem tudom pontosan mi volt a neve, de nagyon jó volt utána neki!szóval tényleg használt.

Arra figyelj hogy csak kifejezetten futásra kifejlesztett cipőt használj mert sokszor azért mennek tönkre az izületek ha nem erre való cipőt hordanak.

2015. jún. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia szakembernél vettem a futó cipőt rá kellett álnom egy gépre és megnézték milyen a lábam, majd vagy 20 párat meg kellett próbálnom.. ezzel nincs gond- azért jó lenne ha megpróbálnád a pároddal leirni mi is volt a neve a szernek.
2015. jún. 22. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!