Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Működhet még így a gépem vagy...

Működhet még így a gépem vagy ez kuka? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy köröm reszelő gépem ami 110/220 V-os és valahogy 110V-on kezdtem el használni mármint lehet állítgatni és a 110V-hez volt húzva a kis "kar" és mivel így indult be a gép kb 1 percig ment és pukkant egy nagyot majd iszonyat büdös lett. Gondolom elromlott. Valamit lehet még vele kezdeni vagy miért lehet egyáltalán áthúzni a "kart" ha így nem is működik. Sos

Meglehet vajon javítani? Nagyon szerettem, és elég drága is volt..



2019. dec. 11. 13:43
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsi a kategória miatt, nem tudom miért ide sorolta, nem is én választottam ki..
2019. dec. 11. 13:45
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért lehet áthúzni a kart,mivel Angliába más fajta konektor van,és ahoz optimális a 110 V.


Egyszer én is áthúztam,szerencsére csak maga a táp romlott el,de úgy látom nem értez hozzá,szóval vidd be egy szervízbe,és ha szerencséd van akkor csak a táp,mivel kifele keletkezett a pukkanás,így szerintem nem lehet másnak baja.

2019. dec. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!