Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tejjel diéta? Működhet?

Tejjel diéta? Működhet?

Figyelt kérdés
szerintetek lehet olyannak értelme, hogy pár hétig csak tejet iszik valaki? lehet ezzel fogyni? tudom, hogy a rágás kell a fogak miatt, azt rágóval meglehetne oldani
2017. márc. 9. 23:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

De miért csinálnál ilyet? Jó, kitaláltak már rosszabbakat (pl. szinte csak szénhidrát), de ez nem kiegyensúlyozott étrend és bizonyára a legtöbben belebetegednének. Plusz a tej és a rágó is átkozottul nagy hiányérzetet jelentene a legtöbbünknek...


A rágót hanyagolnám, nem hiszem, hogy ez a megoldás arra, hogy rágni kell, de amúgyis pár hétről van szó. Vannak betegségek, amikben hetekig nem rághatsz, sőt, van, aki hosszabban kénytelen így élni.

Pár hét nem sok, ennyit nyilván ki lehet húzni (annak, aki nem készül ki a sok tejtől, bár aki igen, az egyszerűen koplal, ami pláne nem jó, de túlélhető) és fogyni, de... Nem ez a jó módszer.


Komolyan, miért nem jó rendesen enni?


Megnéztem, végülis a fehérje és a zsír kijön 1300 kcal 2,8-as tejből, nyilván egyes fontos tápanyagokból hiány lenne, de pár hét az rövid idő s lehet szedni kiegészítőket... CSAK tejiváshoz viszont roppant sok ez a pár hét.

2017. márc. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

én örülnék a legjobban ha tudnék rendesen enni, de egyszerűen nem tudok fogyni, gondoltam hátha így megindulna...valamennyi tápanyag van benne, de úgymond túladagolni nem hiszem, hogy túl tudom.

köszi a választ!

2017. márc. 10. 00:13
 3/12 A kérdező kommentje:
de akkor a tejberizs is diétás? ha nem cukorral készül? mert a rizst is nagyon nyomatják a diétákban
2017. márc. 10. 00:17
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Azt kéne felfogni,az nem úgy működik, hogy valamit megeszel/megiszol és akkor lefogysz "mer' a' diétás". A rizst nem ész nélkül fogyasztják egy diétában,hanem egyénre szabottan figyelembe véve a makrotápanyagok mennyiségét. Az általad felvetett "zseniális" tejkúrától meg szerintem össze-vissza fosnád magad.
2017. márc. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

utólsó!

nagyon sokan vannak, akik literszámra isszák nap mint nap

2017. márc. 10. 00:32
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha te mondod,biztos úgy van. Én még nem láttam.

Szerintem szólnod kéne a brit tudósoknak, hogy kisérjék figyelemmel a "csodadiétádat".

2017. márc. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Amikor kislány voltam én kipróbáltam, félig tudatosan, félig nem. Fogyni akartam, mert rossz volt az önképem és a szüleim nem segítettek. Az okos kis 12-13 éves fejemmel arra jutottam, hogy a meleg nyári napokon nem eszek semmit, úgy se kívánom, csak tejet iszok sokat. Rosszul nem lettem, de fogyásra nem működik. Bőven fedezte az energia igényemet az a mennyiség, amit csak a szomjúság miatt megittam.

Tehát nem működik. Utána azért a nagymamámnak feltűnt és nagyon gyorsan leállítottak erről a marhaságról.

2017. márc. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%
Azt vágod, hogy a tej arra való, hogy a kis állatok megnöjenek/meghízzanak tőle?!
2017. márc. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne strapáljátok magatokat, aki képes ekkora baromságot kitalálni, nem fog hallgatni a szép szóra.
2017. márc. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#8: Ez mindegy, ha a kalória kevés, az ember lefogy, bármit eszik. Max. nem lesz egészséges, éhes lesz, ésatöbbi, de aki nem tud fényből élni, annál a test bontja magát, hogy energiához jusson (durva esetben lassít az anyagcserén, de az nem megy akármeddig, nyilván).


Kérdező, kizárt dolog, hogy ne tudj rendesen fogyni. Vagy akkor menj orvoshoz, mert nagyon beteg vagy.

S ha nehezen fogysz, akkor a tej csak nehezít, mert nem a legideálisabb fogyásra az összetétele folytán.

Valami rendes fehérjeforrás zöldséggel sokkal jobb kiindulópont. Az miért nem jó? Az még igen változatos is lehet s ha sovány a fehérjeforrásod, akkor még fér bele egy kupac egyéb, a legkeményebb, de nem koplalós szálkásításkor is. Bár ha zsíros, egy kis egyéb akkor is fér, tapasztalat.

Mégis mennyit ettél, amivel nem fogytál s meddig?

2017. márc. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!