Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Smok g priv2 nem tudom bekapcs...

My name is Frank kérdése:

Smok g priv2 nem tudom bekapcsolni mert telefon töltővel tölttöttem külön aksi töltő helyett, pedig volt hozzá. Mikor beteszem az aksit, kiírja a márkáját és kikapcsol kikapcsol ilyenkor mi a hiba?

Figyelt kérdés
2019. dec. 30. 14:37
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Most kezdtem e cigizni bocsi hogy fárasztottalak benneteket😔
2019. dec. 31. 17:55
 12/28 anonim ***** válasza:

Úgy látom, még mindig nem érted.

#5 válaszom tükrében nincs értelme a #9 kérdésednek.

Vagy nem olvastad el.

Ha a dugasztáp nem hibás, nem adhat túlfeszültséget.

Akkor pedig túláram sem lehetséges.

2019. dec. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Nem akkumlátor kompatibilis töltővel töltöttem, hanem telefon gyorstöltövel, akkor csak az aksi kapott zárlatott ha nem tölt az aksi? Gőzgép károsodhatott?
2020. jan. 1. 00:48
 14/28 anonim ***** válasza:
Azok 5V tápok a valóságban, a töltő a kütyüben kell legyen! Az támogat valamekkora mAh tartományú akkukat, lásd adatlap. A "gyorstöltő" csak _képes_ nagyobb áramfelvételt ellátni, ha a hozzá illő kütyü az adatvezetékeken "kéri". Nem a "töltő" volt a baj, az egy 5V stab, el se lehet téveszteni.
2020. jan. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Kérdező, sajnos egyszerűen képtelen vagy megérteni, amit a #5-ben írtam, többszöri "figyelmeztetés" után sem.

Nem lehetne, hogy tényleg, de komolyan, megpróbálod elolvasni?

Ne viccelj, itt minden le volt írva, hogyan magyarázzam még el?

Nem tudom már ennél jobban.

#12-t is olvasd el ismét! Amit a hibás dugasztápról írtam.

Még mindig nem érted?

2020. jan. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Aksija lett zárlatos új alsi és működik. Remélem
2020. jan. 1. 09:41
 17/28 A kérdező kommentje:
Új aksival sem működok? Szervizelni lehet a gépet? Vagy újjat vanni?
2020. jan. 4. 13:15
 18/28 anonim ***** válasza:

Ez olyan dolog, hogy például nincs töltés, lemerül egy akku, laikusok rámondják, hogy "zárlatos". Laikusok általában ezt mondják, a fogalom ismerete nélkül.

Azaz lehet, hogy te ezt csak úgy kitaláltad, mert azt nem hinném (az előzmények tükrében), hogy méréssel ellenőrizted volna.

Először egy feltöltött akkuval kellene kipróbálni.

Ha úgy jó, akkor lehet, hogy hibás a töltésszabályzó, ami benne van a szerkezetben.

Annak meghibásodását okozhatta akár egy USB-dugasztáp is, de nem azért, mert nem való hozzá, hanem mert önmaga is hibás, emiatt adhat le túlfeszültséget, szűretlen impulzusokat.

2020. jan. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Új programot se birok rátenni csak mikor usb-n van hogy telepíteném azt irja hogy a flashal van a baj. Már be se kapcsol annyira hogy a márkályátvkiirja Smok G priv 2 firmware val próbáltam de amsem gőzől a gőzgép be se kapcsol. Tudtok más programot? Szervízeljem így vagy vigyen el szervízbe vagy 100%hogy vegyek uj gépet?
2020. jan. 4. 16:05
 20/28 anonim ***** válasza:
Írtam már, hogy mit tehetsz. Csak ahhoz kell egy külön töltő, ami ilyen akku töltésére alkalmas.
2020. jan. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!