Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Smok g priv2 nem tudom bekapcs...

My name is Frank kérdése:

Smok g priv2 nem tudom bekapcsolni mert telefon töltővel tölttöttem külön aksi töltő helyett, pedig volt hozzá. Mikor beteszem az aksit, kiírja a márkáját és kikapcsol kikapcsol ilyenkor mi a hiba?

Figyelt kérdés
2019. dec. 30. 14:37
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Beletettem az uj aksit zárlatos lett az uj aksi.. új gépet vegyek? De most komolyan?
2020. jan. 4. 16:13
 22/28 anonim ***** válasza:
De honnan veszed, hogy zárlatos lett? Ha én egy ilyen akkut rövidre zárok, felizzik, elfüstöl. Még akkor is, ha csak félig van töltve. Már csak tudom: láttam, tapasztaltam.
2020. jan. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Mit csináljak a géppel akkor? Most feltettem az aksikat külön tölteni, jo
2020. jan. 4. 16:19
 24/28 anonim ***** válasza:

Akkor van külső töltőd eszerint, csak használni kell.

Majd utána elválik, hogy töltött akkuval mit produkál.

2020. jan. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Héppel van a probléma elment a program
2020. jan. 4. 22:20
 26/28 A kérdező kommentje:
Géppel van a probléma elszállt a programja. Ilyenkor mi van?
2020. jan. 4. 22:21
 27/28 anonim ***** válasza:

Úgy szállt el a program, ahogy az akku is zárlatos volt?

Mert ugyebár az akku állítólagos zárlatát is csak úgy kijelentetted, minden alap nélkül.

Most is csak úgy kijelentesz valamit. Hogy miből vontad le, azt nem tudni, de az előzmények alapján már semmi nem biztos.

Akárhogy is van, konkrétan ezeket én sem ismerem, csak mivel elektronika a szakterületem, általánosságban tudok hozzászólni.

Lehet, hogy szervizbe kellene vinni, vagy valami szakfórumot keresni, ahol közelebbről is ismerik ezeket.

2020. jan. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Panel csere azt mondták, köszi
2020. jan. 5. 21:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!