DDR14 kérdése:

Amit vegyek magamnak?

Figyelt kérdés
Nevnapomra ma kaptam 9000ft ot és nem tudom mire koltsem tudtok ajánlani valami 5000-8000ft os elektronikus tárgyat ami hasznos, sokáig tudom használni.

2020. jan. 7. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Tipikus Magyar pénzt kap és már költi is el tökmindegy mi az csak legyen elég rá a pénz amit kapott
2020. jan. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha itt tartunk milyen kis pocs vagyok. Em vagyok az, 1 éve gyűjtők jobb gépre perselyben, és nem mindegy mit veszek, ha valaki ír tanácsot amit meg is köszönök, egyből nem veszem meg hanem atgondolom hogy értelmes lenne e még ennem.
2020. jan. 7. 21:28
 3/10 anonim ***** válasza:
És az nem megoldás, hogy ezt is hozzáadod a költségvetésedhez igaz? Egyből el kell szórni feleslegesen.
2020. jan. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jól van, tegyük fel hogy igazatok van, akkor mit tegyek a pénzel? Mi lenne a helyes döntés? Ezt most nem gunyolodasbol mondom, csak kérdem. 😊
2020. jan. 7. 21:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne az igen először senkis se mondta hogy p*cs vagy azt mondtam hogy tipikus Magyar amiben igazam is volt mivel a magyarok kb 80% ilyen. Másodszor nagyon jól megtudod védeni magad “ és nem mindegy mit veszek, ha valaki ír tanácsot amit meg is köszönök, egyből nem veszem meg hanem atgondolom hogy értelmes lenne e még ennem.” de még így is elszórod a pénzt, mert ha valami olyat akarnál venni magadnak ami fontos, vagy kell, vagy értelmes az saját magadtól jutna eszedbe. Inkább tedd félre.
2020. jan. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*Na
2020. jan. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hozzá teszed ahhoz amit szgépre gyűjtesz. win-win szitu.
2020. jan. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

hejjesíráschy szothárra kőccsed csoró!


:D

2020. jan. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csak gyorsan kellet írnom.
2020. jan. 8. 07:14
 10/10 Szirty ***** válasza:

Égeti a zsebed a lóvé...


Én azt javaslom hogy olyan dolgot vegyél ami _hasznos_ és jelenleg _szükséged_van_rá_!

Egészségesebb ha valós igény alapján vásárolsz és nem a rászánt keret alapján próbálsz egy igényt feltámasztani magadban.


Most veszel valami faxságot eleinte biztos jópofa dolog lesz, de hamar ráunsz és később nagyon fogod sajnálni azt a pénzt amit kiadtál érte... :)

2020. jan. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!