Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telót vegyek magamnak?

Milyen telót vegyek magamnak?

Figyelt kérdés

Most van egy Samsung galaxy trend lite-om ami nagyon gagyi szar.Szeretnék egy újat ami jól működik de mivel nem ismerem ugy a telokat ezért kérem a segitségeteket.Olyan telefont szeretnék ami nem fagy le jól fut rajta a játék és van rajta elsőkamera és jo képeket készit.

Egyenlőre van 10 000 ft-om de ha eladnám a mostani telóm és egy kicsit még gyűlytenék biztos meglesz.Max.30 000-ret szánok a telóra de ezt is a legvégsőbb esetben.Remélem tudtok valami jót ajánlani.

Előre is köszi: Fanni


2016. aug. 3. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Dooge x6v x5pro esetleg par ezressel dragabban vernee thor
2016. aug. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hát neharagudj, nem rosszból írom, de 30.000 Ft ért szerintem új telefont sehol nem kapsz ami jó képet készít. Talán használtat. Én teljesen leszoktam az androidról már 1,5 éves az iphone 6-om, nem akadozik, semmi hibája nincs, szervízben sem volt még. De mindenki maga válogatja. Szerintem érdemes beruházni rá.
2016. aug. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

13 évesen nem fogok beruházni egy fullos telóra mert nincs miből.

Viszont még nem ismerem se a Dooge se a Verne thor telefont szoval tudnál kedves első felhasználó bővebben irni róluk?A telefon oldalán is megnézhetném tudom de sajnos nem értem hogy mi van oda írva,nem vagyok telefon zseni.

2016. aug. 3. 22:12
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

Nagyon jo telefon a doogee is jo mobil ha jatszani szeeetenel a mobilon ha viszont nem arra kell akk annyira nem ajanlom mert nagyon rossz kepeket csinal es a beszelo mikrofonja is rossz ami a telefonalast neheziti meg. Ha vegigolvastad a tesztet akk alatta el tudod olvasni a velemenyeket ott is sok mindent meg tudsz rola tudni

2016. aug. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja es itt a link innen vedd es elvileg kupon is van ra ha megtalalom akk leirom neked

[link]

2016. aug. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi nagyon szépen tetszik a vernee thor a dooge nem annyira.Csak mire összegyűlytöm rá a pénzt az majd sokára lesz, de remélem nem. xd
2016. aug. 4. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!