Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ajánlanátok tabletet?

FizzySunflower kérdése:

Ajánlanátok tabletet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretnék venni egy tabletet kb. úgy 100 ezer forint alatt ha van annyiért jó minőségű. Szeretném ha gyors lenne, nem állnának le az appjai, rendesen lehet rajta filmet nézni. Leginkább youtube-ra, böngészésre és zenehallgatásra használnám. Lehetőleg ne legyen túl nagy. Nekem fontos a külső megjelenése, tehát legyen egy elegáns és szép külseje. Márkája mindegy igazából. 22l :).

2020. febr. 15. 00:12
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nos semmiképp nem vennék noname tabot mert egyszer hülye voltam és vettem egy ismeretlent és hát olyan lassú volt, hogy a csiga hozzá képest maraton futónak számíthat :D. Inkább valami márkásabbra gondoltam, mert az csak jobban megéri. Meg van olyan amiben van simkártya tartó? pl. ha nincs wifi közelben akkor a bekapcsolhatom simről is?
2020. febr. 17. 17:43
 12/12 anonim ***** válasza:

Azt írtad, hogy "Márkája mindegy igazából". Amúgy kinek mi a márkás. Attól még lehet gyors, hogy nem hallottál a márkáról, és "A brand" tablet is lehet viszonylag lassú. A paraméterek többnyire meg vannak adva, szóval lehet következtetni, tesztek is szoktak lenni, ha weben rendelsz, vissza is lehet vinni.

Igen, van olyan tablet, amiben van SIM-foglalat, az ilyen modellek kb. 10e Ft-tal drágábbak az ugyanolyan normál változatoknál, de a netet telefonon is meg lehet osztani ingyen.

2020. febr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!