Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A kérdés a következő? Okosóra...

Colos75 kérdése:

A kérdés a következő? Okosóra vásárlására adnám a fejem, a fontosabb kritériumok a következők lennének: hosszú üzemidő, minél több funkció, stabil legyen a rendszere, maszkulin megjelenés lehetőleg, stabil kapcsolat bl-on, az ára ne verdesse az eget.

Figyelt kérdés

2020. jan. 9. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:

tipikus...

ha találsz ilyent akkor szólj, mert ilyen nekem is kell.

2020. jan. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bármilyen okosóra ugyanúgy mint a több százezer forintos okostelefon is a buta,hiszékeny embernek van kitalálva.
2020. jan. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, idáig ilyen vélaszokra számítottam, most már jöhetnek az értelmesek is....
2020. jan. 9. 12:52
 4/9 anonim ***** válasza:

1 vagyok

Pont azért írtam azt amit.

Az Apple Watchot ajánlanám de az meg nem olcsó - vagy lehet hogy neked nem.

Nekemaz van és minden igényt kielégít.

2020. jan. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem nem jönnek be alapból az Apple termékei, sajnálom de ez van, Apple kilőve.....
2020. jan. 9. 13:31
 6/9 anonim ***** válasza:

Amazfit GTR, kb 5 hónapja használom, ezért az árért szerintem anyaghasználata, dizájnja nagyon rendben van. Üzemideje egész napos percenkénti pulzusméréssel, illetve alvásfigyeléssel alsó hangon 15-16 nap minimum napi 50-150 értesítéssel, de a 20+ nap is simán kihozható belőle. Fitnesz funkciókat nem igen használom, csak a lépésszámláló megy. GPS-t tud, de közel nem annyira megbízható, mint a drága órákban, sok idő amíg lockolja a jelet, illetve sportolás közben is szakaszonként kihagy(eldob), legalábbis tesztek szerint, én nem próbáltam.


Itthon a(z egyetlen) hivatalos Xiaomi viszonteladó forgalmazza, 49.900Ft-ért, jelenleg csak a fekete (alumínium) keretes van raktáron, de külföldről (Kína) kijössz vele kb 40-42.000Ft-ra, persze garancia ilyenkor necces, ha valami gáz lenne vele.


Mindenesetre nekem megérte, elsődleges szempont a hosszú üzemidő, és a jó kinézet volt, illetve az alap okosóra funkciók.

2020. jan. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, komolyan gondoltam amit írtam de leírom részletesebben: Sógorom büszkén mutogatta hogy karácsonyra meglepte magát egy okosórával.(Néha nagyít de azt mondta hogy 70-egynéhány ezerért vette, azt hiszem samsung) 2 éve sajna szinte naponta ajánlott mérni a vérnyomásomat, igen komoly Japán vérnyomásmérőm van Az okosóra több mint 30-al mást mutatott. Természetesen telefonként is üzemeltethető de mindketten képtelenek voltunk kényelmesen próbálgatni a mérete miatt. Pulzust és légzésszámlálót is tartalmaz, jót nevettem mikor (mivel rosszul számolta) Sógorom kioktatott: Ha azt akarod hogy többet mérjen akkor csúsztasd fentebb a karodon!Lépés számlálót kilométereken nem ellenőriztük de a lakásban nem igen akart számolni.
2020. jan. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyébként olvasd el az előttem írót nagyjából Ő is leírja hogy GPS-ként működik de nem jól. (köszönöm) Sportoláshoz használható de nem pontos, téved, akadozik(köszönöm) Az más kérdés hogy a végén kijelenti hogy: Jól néz ki és ritkán kell tölteni az akkumulátorát. Figyeljetek: Nem vagyunk egyformák, természetesen mindenkinek saját joga dönteni és ezt tiszteletben is tartom. De köszönöm szépen nem kérem. Nem rossz indulatból írtam csak véleményt kértél, saját véleményemet írtam le.
2020. jan. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na srácok ezek már válaszok!, köszönöm!, a tegnap délutáni szűk 6órás keresés, olvasgatás, hasonlítgatás végeredménye nálam is az Amazfit GTR-re esett, várok még egy kicsit, meg nézegetem, szokatom magam hozzá, hogy lehet egy ilyenem lesz és akkor majd beruházok. Köszönöm az építő jellegű válaszokat, lám kevés válaszból is lehet, hogy lehet jól dönteni.
2020. jan. 10. 04:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!