Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Használt laptop vásárlása?

Használt laptop vásárlása?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Érdeklődnék, hogy szerintetek megéri e ezt a HP ProBook laptopot megvásárolnom.

Napi pár órára használnám, főként böngészésre (egyetem miatt), esetleg ritkábban filmnézésre vagy játékra (pl. Sims4).

Jellemzői:

13,3" 1366x768

Inter Core i3, 2.4GHz, 2+2 magos

4 GB DDR3, 128 GB SSD

Intel HD Graphics 3000 videókártya



2020. márc. 13. 06:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem javaslok használt laptopot venni. Nekem 2x volt és azt mondom soha többet! Laptop helyett asztali gép, mert azt tudom javítani útközbenre meg okos telefon.
2020. márc. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

laptopon sose jatszanek. ilyennel meg foleg nem.

gyenge nagyon a jatekhoz.

ssdvel jo netezos gep. de jatekra nem jo.

2020. márc. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Filmezésre, netezésre még jó, semmire másra nem. Használtat pedig nem vennék a helyedben, inkább keress egy olcsóbb gépet újonnan, pl az Asus csinál sok ilyen egyetemi tanulós gépet, a nagyja 100K alatt.
2020. ápr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!