Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudok konnektorba...

Hogyan tudok konnektorba dugható led szalag szettet rákötni világítás kapcsolóra?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 7. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod hogy kell, úgy elég nehéz.

Kezdésnek küldhetnél néhány fotót hogy megállapítsuk a kiindulási paramétereket, aztán lehet bonyolítani a dolgot.

2020. ápr. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Úgy van megcsinálva a konyhapult , h a 2 konnektor mellé egy kapcsoló van berakva ami a szekrénybe kapcsolja majd a világítást. Nem én csinalnam, Csak nekem kéne megvenni,h mire jön a szerelő meglegyen, de mindenhol csak ilyen konnektorba dugható trafós készletet tálalok. Köszi a válaszod.
2020. ápr. 7. 23:24
 3/11 A kérdező kommentje:
Kb ugy gondoltam ,mint mennyezetre a lampa helyett a led panelt,ugyanúgy kapcsoloval,Csak itt led szalaggal
2020. ápr. 7. 23:39
 4/11 anonim ***** válasza:

semmi extra nem kell hozzá


szépen levágja majd a szaki a dugaszt, és a kábeleket beköti a kapcsolóba

2020. ápr. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
de ha félreértettem és még semmilyen szetted nincs, akkor én simán vennék egy led szalagot meg egy trafót, esetleg alu profilt, a többit a szaki megoldja
2020. ápr. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
anrodiszlec.hu-n mindent megtalálsz
2020. ápr. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi, még semmi nincs. De akkor komplettet is vehetek,dugaljast??!!! Köszönöm a segítséged 😉
2020. ápr. 8. 20:31
 8/11 anonim ***** válasza:

igen, pl ezt:


[link]

2020. ápr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi. És nem lesz gond h az adapter le lesz vágva, nem az csökkenti az áramot?? Bocsi de nagyon laikus vagyok a villanyhoz.
2020. ápr. 9. 07:33
 10/11 anonim ***** válasza:

na várj


ha az a lényeg hogy konnektorba dugható legyen, akkor az előbb linkelt a jó, és nem kell vágni semmit, de magad is beüzemelheted


ha villanykapcsolóra akarod kötni, akkor közvetlenül be kell kötni a trafóba a vezetéket, amit a villanykapcsoló helyez feszültség alá


olyan nem lehetséges, hogy konnektorba dugod és villanykapcsolóval működteted (hacsak nem kötik a konnektort a kapcsoló mögé, de ez nem jellemző)

2020. ápr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!