Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen szénkefe kell egy...

Milyen szénkefe kell egy Einhell KGS 210 nevű fúrógéphez?

Figyelt kérdés
Fél órája googlezok de sehol nem találtam meg, hogy pontosan mekkorát kéne rendelni. Valaki tud segíteni ebben?

2020. ápr. 23. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet előrébb jutsz ha szétszeded és méret alapján keresel. Nekem Hyundai sarokköszörűbe kellett, és vittem a mintát, és az alapján a itteni villamossági boltban adtak olyant ami nálunk Bosch gépbe valóként volt nyivántartva.
2020. ápr. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Nekem nem ez a módszerem. Amikor így jártam (megállt egy gép), szétszedés, megnézés, rendelés Kínából 0.8 dollárért.
2020. ápr. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 Én is utána ezt csináltam, rendeltem 10-et bele az eBay-en Csak ha kell a gép, akkor az ember nem várhat egy hónapot mire megjön ( ha el nem veszik, sajna nem egy ilyenem volt)

Ha megvan a méret, és SOS, akkor itt érdemes körülnézni, picit nagyobb akkor csiszolópapír ;)

[link]

2020. ápr. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!