Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a chipekrôl? ...

Mit gondoltok a chipekrôl? Mi lesz ha a jôvôben (20-30 év múlva) csak így lehet majd vásárolni? Se készpénz se bankkártya? Ha nincs chip, nincs munka, így fizetés se. 😥 Tôbb film is célzott erre, és lásd valahol már kipróbálták.

Figyelt kérdés
[link]

2020. ápr. 30. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Ez végül is miért lenne baj?
2020. ápr. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1


Neked ez tetszik? Születéstôl kezdve, lenne(In time) cimu filmben is ez volt.

2020. ápr. 30. 08:39
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

Mi a problémád vele? Nem az elborult összeesküvés elméletekből kell kiindulni hogy majd ezzel fogják az embereket irányítani a gonosz zsidó háttérhatalom illuminati sorosgyörgy gyíkemberek.

"Ha nincs chip, nincs munka, így fizetés se" - ez honnan jön? Konteó.


A cikk leírja hogy miért jó. Van olyan, hogy beteg emberekbe ültetik be, és az egészségügyi értékeit mérik, a chip által pedig azonnal riasztani lehet akár a beteget vagy az orvosait, ha beavatkozás szükséges. Hú de rossz!

2020. ápr. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Morzsi007 ***** válasza:
69%
Megkönnyítené a mindennapjainkat, a bűnözőket könnyebb lenne beazonosítani. 🙂 én a csekkbefizetésen vagyok fennakadva, nyílván nem mindenkinek vannak eszközei, tudása hozzá, pl nyugdíjasok, de mikor a fiatalok, középkorúak sorban állnak a postán, közben nyomják a facebookot, miért nem utalják már el, főleg a mostani helyzetet nézve, mindenkinek jobb lenne. Lehet hasznosabb lenne, ahelyett, hogy minden Sz.rt kiposztolnak, megosztanak.
2020. ápr. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

hat az meg messze van hogy minden allampolgarnak legyen

foleg hogy az emberisegnek


amugyis mi ertelme? Hamisithato ugyis ez is


sokkal jobb ha a szemely maga azonosithato lesz minden nelkul


ez is van filmekbe


ujlenyomat (ami van mar most is)

retina szken vagy hasonlok...


szoval a chip igazabol rosszabb megoldas tobb szempontbol mint a szemely lenyomat, egyedi egyen azonositsa onmagat

2020. ápr. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%

ha lesz csipppp akkor nem te fogod eldönteni, hogy kérsz-e, meg nem is én...

Olyan lesz mint a személyi igazolvány - ha nincs akkor majd jól megvernek a rendőrök és lecsuknak és megint megvernek. és akkor majd inkább kérni fogod.

Vagy egyáltalán nem tudsz csinálni semmit nélküle. Sem munkahely, sem fizetés, sem pénzügyi tranzakciók, sem vásárlás, sem belépési engedély sehova, sem utazás nem lesz majd lehetséges chip nélkül.

Elmehetsz a somogyi erdőkbe remetének legfeljebb....

2020. ápr. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem valószínű, hogy lesz chipezés. A biometrikus azonosítás fog elterjedni.
2020. ápr. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk én azt sem értem, hogy miért következik a chip használatából, hogy droid leszel tőle, meg a rendszer ellensége és halálraítélt, ha nem élsz vele? Ez egy sci-fi meg disztópikus klisé, nem következik belőle hogy csak rossz következményei lehetnek.
2020. ápr. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!