Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mekiből ha rendelek tudok...

Mekiből ha rendelek tudok kp-ban fizetni vagy csak kártyával lehet?

Figyelt kérdés

2020. febr. 14. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
21%

Ez most komoly kérdés?

Hány olyan üzlettel találkoztál életedben, ahol nem lehetett készpénzzel fizetni?

2020. febr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Igen, csak kártyával.
2020. febr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 ne hülyézz le amíg nem nézel szét...

Egyik ismerősöm mondta hogy lehet már a mekiből rendelni de csak szép kártyával főleg meg valamilyen bankkártyával aminek most nem jut eszembe a neve. Hidd el én se akartam elhinni ezért is írtam ki a kérdést.


#2 köszönöm a válaszod

2020. febr. 14. 19:16
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Netpincér go. Nem csak a meki, hanem az összes, ami "go" azoknál nem lehet a futárnak fizetni.
2020. febr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
33%
Lehet kp-val is fizetni, természetesen.
2020. febr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na most akkor...?:)
2020. febr. 16. 02:56
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Na most akkor tegyél egy próbát, de a végén ne küldd el a rendelést. Higgy a saját szemednek!
2020. febr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem írta ki hogy fizetési mód vagy hasonlo...úgy hogy még mindig nem rendeltem :D inkább elmentem személyesen vettem meg kérdeztem kiszolgáló csajt erre pont akkor volt első napja és nem tudta meg mondani...:)
2020. febr. 16. 15:06
 9/10 Csakegysajt95 ***** válasza:
Szerintem a mekiből nem érdemes rendelni, az csak melegen jó, frissen. Persze én vidéken lakok, nagyvárosban más. De én így gondolom, amíg rendelsz nyilván othon vagy tehát akár el is ugorhatsz a legközelebbi mekibe 😀
2020. febr. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak online tudsz fizetni, tehát bankkártya vagy szép kártya. Biztos meg van az oka, így gyorsabb lehet a szállítás, ha nem kell a pénzzel foglalkozni a futárnak. Debrecenben pl. kevesebb, mint 20 perc alatt hozzák ki melegen.


A 4-es nem jól írta, nem minden netpincér go kártyás, kfc meg csomó másik étterem ami netpincér go-val szállít, elfogad készpénzt. De messze a leggyorsabb a meki.

2020. febr. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!