Ipad laptop helyett?

Figyelt kérdés
Egyetemre csak laptop jöhet szóba vagy egy ipad is elég lenne?

2020. máj. 10. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mire akarod használni, jegyzetelés, prezentáció, ezekhez elég...


Van olyan program ami laptopon müködik...


🍏Laptopot szeretnél?

2020. máj. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen mindenképp. Eddig csak ezt a rendszert használtam, nem szeretnék váltani.
2020. máj. 10. 21:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

hát milyen egyetem...

pl egy combosabb excel táblával én nem szívnék ipadon.

megnézni ok, de még az is kényelmetlen sajnos, szerkeszteni meg áhhh...

2020. máj. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Normális laptop többet ér mint egy buta alma tablet.
2020. máj. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem van mindkettő, az iPadet szerintem többet használom, kisebb, jobban tudom magammal vinni, jegyzetelni is kényelmes rajta szerintem.

Viszont az Excel tényleg elég problémás, nekünk az nagyon sokszor kell, azt sosem használom a tableten szinte. A suliban a gépek sem Macek, úgyhogy azt nem is tanítják, több program ami kellett, R, Python, spss, nem ugyanúgy működött a MacBookokon, nekik persze megmutatták, de mégsem ugyanúgy kell nekik mindent csinálni, mint a többieknek.

Egyébként én is gép vásárláson gondolkodom, szerintem nem élsz belőle MacBook. Nagyon drága, szerintem kevesebbért kapok egy másik gépet, ami tud közel annyit.

2020. máj. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!