Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Zseblámpát tönkre lehet tenni...

Zseblámpát tönkre lehet tenni mágnessel ?

Figyelt kérdés

A zseblámpát egy kínai web áruházból vettem. Bekapcsolva lehet erős fényű,átkapcsolás után gyengébb fényű,és villogó fényű. USB-n keresztül újratölthető akkuja van. Működött . Ragasztottam rá gomb mágnest,hogy szereléskor kényelmesebb legyen a rögzítése. Miután rákerült a mágnes,bekapcsolás után még világított,aztán kialudt és azóta nem működik.

Véletlen egybeesés,vagy a mágnes miatt ment tönkre,mit gondolsz ?



2020. jún. 5. 11:13
1 2
 11/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:

10:

Sajnos már sokszor lefárasztott az agyatlanságaival. Meg ez is jellemző, ahogy dühtől elvakultan támad, gondolkodás nélkül.

Magam részéről persze kénytelen vagyok cáfolni a hülyeségeit, na onnan kezdve én vagyok a szemében a legutolsó féreg.

Gondolom legalábbis (stílus alapján), megint ugyanaz a rokkantnyugdíjas támad, amelyiknek mentális problémái vannak a fejében, ezt részben be is ismerte egyszer, ha jól rémlik.

De szinte érthetetlen ez a gonosz rosszindulat, ahogy előadja magát időnként.

Ugyanakkor teljesen be van szűkülve a tudatállapota, hülyének nézi a másikat:

[link]

Komolyan beképzeli a fejébe, hogy ő fel tud világosítani engem, oszcilloszkóppal és hasonlókkal. Kicsit nevetséges is, de sajnálatos is.

2020. jún. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szervizmérnök úr!


A Dunning–Kruger-hatás valóban ráillik, de szerintem a 4. pont:


"ha fejlesztenek a saját szakértelmükön, képessé válnak annak felismerésére, hogy korábban nem értettek hozzá."


Ez nála nem lesz igaz. Többet nem is érdemes vele foglalkozni.

2020. jún. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!