Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Aki ért a fejhallgatókhoz...

Aki ért a fejhallgatókhoz vagy telefonokhoz, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Van egy fejhallgatóm, amit ha bedugok a telefonba, akkor nem megy át a hang a telefonról fejesre, ki se jelzi a telefonom, hogy van valami bedugva. Viszont ha laptopba, vagy ipadbe dugom bele, akkor érzékeli és jön hang a fejesből. A telefonommal semmi gond sincs, hiszen hallgatok rajta zenét earphonennal, de fejhallgatóval semmi. Mi lehet a probléma? Telefonba valamit elállíthattam, vagy ennél komplikáltabb?

2020. júl. 24. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
belemegy teljesen a dugó a lyukba?
2020. júl. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Nem mindegy hogy 2 sávos (3 érintkezős) vagy 3 sávos (4 érintkezős) Jack dugót kötsz a telefonodba. Ha a fülhallgató megy a laptopban az érthető, mert 2 sávos fülhallgató dugóhoz van tervezve. A telefonban a mikrofon és a gomb miatt 3 sávos a Jack dugó. A két sávos nem a megfelelő helyre csatlakozik sok ponton eltér vagy nem ér össze a telefonon belül. A laptopban megy a hang, a telefonban nem megy a hang. cseréld le a fülhallgatódat vagy szerezz hozzá átalakító adaptert (kábelt stb.) [link]
2020. júl. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nem értek hozzá, de régebben működött a telefonomhoz, de valamiért most már nem.
2020. júl. 24. 17:53
 4/5 A kérdező kommentje:

1. kérdező


igen, belemegy

2020. júl. 24. 17:53
 5/5 A kérdező kommentje:

2. kérdező


elfelejtettem írni, hogy van nekem ilyen átalakító adapterem, de így se működik.

2020. júl. 24. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!