Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Apple MacBook Air13” (2017)-rő...

Apple MacBook Air13” (2017)-ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni, de érdekelnének személyes tapasztalatok, vélemények vele kapcsolatban.. Mennyire éri meg? Photoshop, hogy működik rajta? (Nem rendszeres használatra kellene.) Ezen kívül max. csak ilyen sulis dolgokra, Netflixezésre használnám. Illetve, minden más információt szívesen meghallgatnék.

2020. aug. 27. 10:15
 1/3 anonim válasza:

Szia! Én június végén vettem, mert a régi HP laptopom beszámították, illetve akció volt erre a 2017-es modellre. Nekem Apple készülékeim vannak, Ipad és Iphone, ezért gondoltam Macbookra és ez volt a legjobb árban a céljaimra.

Én nagyon szeretem, baromi sokáig bírja az akksi, intenzív használat mellett is kibírja az 1 napot, készenlétben meg akár egy hétig vagy tovább. Nagyon jó, hogy csak lehajtom a gépet este, felnyitom reggel és mindenféle töltés meg akadozás nélkül ott tudom folytatni, ahol abbahagytam. Más almás cuccokkal pedig ökoszisztémát alkot nyilván. Megírok egy doksit Mac-en, egy gomb és rajta van az Ipad-en, ahol mondjuk pencillel tudok bele jegyzetelni.

A kijelző nem a legjobb, ez tény, illetve a tárhely sem sok, ez mégis egy 3 éves gép. Ha megengedi a pénztárcád (és diák vagy), akkor inkább a 2020-as modellt venném, mert arra sok helyen most tanévkezdési leárazás van. (Istyle-ban pl. a belépő gép 349 ezrer körül van, míg a 2017-es verzió 289 ezer talán, szóval érdemes elgondolkodni ezen...)

De alapvetően jó kis gép ez, de persze nem erőgép. Alapvető feladatokra alkalmas, megbízható.

2020. aug. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Emagon most találtam ezt.. Ez a 2020-as verzió? Vagy, ha nem.. Akkor ez milyen?

[link]

2020. aug. 28. 16:48
 3/3 anonim válasza:

Ez a 2017es.


Ez a 20-as:

[link]


Itt tudod meg diákkedvezménnyel 349-ért megvenni.

2020. aug. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!