Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Zavarják egymást a bluetooth-o...

Kicsigabi kérdése:

Zavarják egymást a bluetooth-os és wifi-s eszközeim?

Figyelt kérdés

Egy kis lakásban van egy router, jobbra mellete fél méterre egy bluetooth-os harman/kardon hangszóró ahol töltöm az apple watch-om , majd ezek mellett jobbra fél méterrel még egy wifi-s biztonsági IP kamera.


A routertől balra 10 méterre pedig egy másik biztonsági IP kamera.


A router előtt van 5 méterre a két telefonom.


És ehhez még hozzá jönnek a szomszéd wifik telefonok stb..


Ezek zavarhatják a egymást? Nem értek hozzá csak van egy sanda gyanúm hogy valami nem oké, nincs esetleg valami szoftver vagy taktikai fogás arra hogy meg találjam azt a frekit (ha egyáltalán lehet állítgatni) ami a legkedvezőbb?


A problémám abban nyilvánul meg hogy pl hallgatom a zenét és fél percenként szakadozik meg ilyenek, a kamera képe is néha elszáll meg ilyenek.


Tudnátok segíteni?



2020. okt. 22. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Zavarhatja, routeren a wifi channelt allithatod
2020. okt. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Próbálgassam random? Vagy hogy érdemes?
2020. okt. 22. 15:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem vannak appok a telefonon is ami kiírja melyik channel szabad. De googlizz egyet rá
2020. okt. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jah és most kapcsolok, plusz a laptop.
2020. okt. 22. 15:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Én sem tudtam se Bluetooth-al (a2dp) se FM transponderrel megoldani a zavarmentes átvitelt wifis lejátszóról. Mindig volt a zene tartalmával arányos háttérzaj.

Inkább vettem jack-jack analóg kábelt. Azzal tökéletes, semmi zaj.

2020. okt. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!