Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megérne várnom és többet...

Megérne várnom és többet fizetni ?

Figyelt kérdés

Melyik laptopot érné meg jobban megvenni ?


Az egyik xmg core 15 (amd) a másik asus tuf a15 (erről sok rosszat hallani a hűtése miatt)


[link]


Nos alapvetően külföldről rendelném jelen esetben csak december végén kezdik kiküldeni és jelenlegi árfolyam alapján 525-530e ft-re jönne ki ezzel a configgal :

-rtx 2060 refresh, 4800h, 1 tb ssd, 16 gb 3200 mhz ram (+ jobb kijelző).


viszont most van pár "akció" asus tuf laptopokból pl ez :


[link]


405e ft igaz 1660 ti csak a többi megegyező csak ugye elméletileg roszabb a hűtés. Megérné-e az a kb 115-125e ft felárat ? Valamint ha mégis külföldről rendelek kell-e vámot és áfát fizetni-e rá (ilyen esetben már tényleg nem érné meg nekem).



2020. nov. 20. 20:59
A kérdező szavazást indított:
Asus TUF A15 405-ért.
XMG Core 15 Nincs áfa és vám.
XMG Core 15 Van áfa de így is megéri.
3 szavazat
 1/2 jokyman15 ***** válasza:

Szia. Ez egy tanács amit nem kell megfogadnod, de nem jársz vele rosszul.

Amit leírok az nem netről összeszedett infó, hanem több év tapasztalat a szakmában.


Erről a márkáról, hoggy XMG még soha nem hallottam. Itt nem a konstrukcióval van a probléma, hanem ha esetleg meghibásodik, akkor nehezebb lehet hozzá alkatrészt venni. Valamint maga a garancia is nehezebb lehet.


Az Asus Tuf szériája egy olyan téma amiről sokan nem beszélnek a neten. Mivel bár egészen jó az ára, arányaiban soknál történik alaplap meghibásodás ami elég kellemetlen tud lenni.


Ha valóban megbízható lapotopot szerentél nézni magadnak, akkor a HP Omen és a Dell G3 valamint a Dell G5 tipust tudom ajánlani. Ezek letesztelt, megbízható laptopok.


Leszögezném, hogy itt nem arról van szó, hogy az egyiknél mind rosz, a másiknál mind jó, hanem tapasztalatból mondom mivel sokat szereltem, hogy ARÁNYOSAN nagyobb a meghibásodása egy TUF-nak, és kissebb az utóbb felsoroltaknak.

2020. nov. 21. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

mire hasznalnad? Biztos megeri a tobblet teljesitmeny?


gepnyuzo jatekokra kell elsosorban es ott is mindent kimaxolva?

2020. nov. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!