Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kocka vagyok egész nap gépezek...

Kocka vagyok egész nap gépezek. Szeretnék Kendo-zni de messze van innen 127km-re és drága lenne maga az utazás. Ha eladnám gépem akkor tudnám fizetni. Szerintetek ekkora változás nagyot ütne? Megérné? Tippek-ötletek?

Figyelt kérdés
3-4 éve csak gépezek előtte több mint 13 féle sportot próbáltam ki évek-hónapig .(18 éves vagyok). Zalaegerszegi vagyok és Veszprémbe van legközelebb Kendo 9000 a vonat bérlet + 3000 az edzés díj havonta.

2016. ápr. 6. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
ezer százalékig biztos vagyok benne hogy egy idő után megbánnád..
2016. ápr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez valami gyenge trollkodási kísérlet?
2016. ápr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

csak olyan edzésre járj ami max 20 percre van tőled,különben csak idő kérdése,hogy abbahagyod.

ha pedig a kard tetszik akkor a sima vívás,vagy a pallos ars ensis is jobb mint a keleti dolgok.

zalaegerszergen pedig van vívó egylet oda menj le.

meg ha azt vesszük 18 éves kocka vagy,ha eladod a géped mire fogsz recskázni?

2016. ápr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

korbács :D :D


egyébként igaza van.

olyan edzést válasz ami közel van, különben egy idő után nem fogsz elmenni, pláne ha egyedül jársz.

2016. ápr. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ki próbáltam már a hagyományos vívást de nekem annyira nem jött be hogy sokat eddzél azért a 0.5 másodpercért amíg meg bököd.
2016. ápr. 7. 10:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Elhiheted hogy a kendo sem másról szól :D 130 km-t utazni heti több alkalommal pedig te is tudod hogy képtelenség. Remélem azért megtalálod, amit keresel :)

Keress shinkendot vagy kenjutsut a környékeden, az hátha van közelebb is.

2016. jún. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Orfeus ***** válasza:

Te mekkora madár vagy :D Szerinted hányszor fogsz utazni? Ha van heti 2 edzés, és csak oda 127 km, akkor barátom az legalább 2 óra vonattal csak oda, edzés legyen még 1-1,5, és ha telibe eléred a vonatot még 2 haza. Ami azt jelenti hogy elég logikátlan.


De jó drága géped van remélem, mert kb 100 rongy egy teljes kendo védő felszerelés. Ahoz még kard meg ilyenek...


Egyáltalán nem éri meg. 13 sportból egy sem fogott meg akkor ez sem fog. Hagyj fel vele, kocka vagy, ez az életed, kész. Legalább van maxos palád, ez vígasztaljon.

2016. nov. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!