Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Félek, hogy más is hallja a...

Félek, hogy más is hallja a zenét. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Szóval ott kezdeném, hogy ebben nagyon durván paranoiás vagyok. Amikor a járműveken zenét hallgatok a fülhallgatómban mindig attól félek, hogy hirtelen elromlik és atvált a telefonom hangszórójára. És így mindenki hallani fogja a zenét. Arra lennék kíváncsi hogy valakivel történt e már ilyen. Vagy egyáltalán ez lehetséges e. Komolyan mondom kb. 1 percenkent kiveszem a fülemből a fülest, mert ettől rettegek. Megtörénhet ez, vagy csak úgy tud elromlani, hogy nem hallatszik a zene sehol? Valaki nyugtasson meg légyszi. Előre is köszi ☺️

2021. jan. 16. 19:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

miért lenne problémás?

Én sem szeretem ha a mellettem lévőnek a füleséből valami durva csörömpölés szól.

Felőlem hallgathat amit akar, csak ne zavarjon

2021. jan. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy milyen telefonod van. Ha android/IOS-es akkor nem fordulhat elő. Régebbi Nokiáknál, gombos Samsungoknál már nem emlékszem hogy volt ez.


Amúgy régen én is féltem ettől 😁.

2021. jan. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
23%
NEked igazából pszichiátertől kell segítség! Ez nem vicc! Nem trollkodás, de ha ilyen paranoid vagy, abból később komoly gondod lehet, kérj segítséget! Nem szégyen!
2021. jan. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
53%
#13. Hagyjad már a hülyeségeiddel!
2021. jan. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
85%

#13

Ha ilyen félelmek miatt valakit paranoidnak nyílvánítanának, az emberiség 75%-a az lenne... Gondolom te azt is pszichiáterhez küldenéd, aki fél éjjel, ha kilóg a lába a takaró alól...

2021. jan. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
32%
15-ös, hát igen, azzal is menni kellene! Nyugaton nem kínos pszichiáterhez járni! Csak itthon!
2021. jan. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 veterán vas ***** válasza:
100%

Nos, én nem küldeném egyből agykurkászhoz. ;)

Az viszont tényleg érdekelne, mi zavaró lehet abban, ha egy tök idegen megtudja hogy milyen zenét hallgatok?

Ezen az alapon véleményezhetne a ruhám, a hajam, a magasságom a szemem színe....stb. alapján is.

2021. jan. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az zavarja mint engem, hogyha kihúzodna egy pár másodpercig az egész busz őt figyelné.
2021. jan. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"ha ilyen paranoid vagy, abból később komoly gondod lehet, kérj segítséget!"

Van, akinek így kezdődik el valami komoly probléma, de többnyire ~25 éves korig kinövik ezeket az emberek és "megerősödnek". Nem kell egyből a lehető legrosszabbra gondolni, amire van 1% esély ;).

2021. jan. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
49%
#19. Milyen komolyabb probléma?
2021. jan. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!