Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Félek, hogy más is hallja a...

Félek, hogy más is hallja a zenét. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Szóval ott kezdeném, hogy ebben nagyon durván paranoiás vagyok. Amikor a járműveken zenét hallgatok a fülhallgatómban mindig attól félek, hogy hirtelen elromlik és atvált a telefonom hangszórójára. És így mindenki hallani fogja a zenét. Arra lennék kíváncsi hogy valakivel történt e már ilyen. Vagy egyáltalán ez lehetséges e. Komolyan mondom kb. 1 percenkent kiveszem a fülemből a fülest, mert ettől rettegek. Megtörénhet ez, vagy csak úgy tud elromlani, hogy nem hallatszik a zene sehol? Valaki nyugtasson meg légyszi. Előre is köszi ☺️

2021. jan. 16. 19:41
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy gondoltam, mint a 18-as válaszoló. Csupán nem szeretnék feltűnést kelteni és azt, hogy másokat ezzel megzavarjak. Szerintem elég kellemetlen lenne bárkinek, ha ilyen történne vele. Köszönöm szépen mindenkinek, remélem így már érthető.
2021. jan. 18. 19:07
 22/22 anonim ***** válasza:

kellemetlen dolgok márpedig bármikor történhetnek az emberrel. ettő folyamatosan parázni akkor sem normális.


ha nagyot tüsszentesz akkor is odakapják a fejüket önkéntelenül, és rádnéznek sokan, ettől nem parázol?


Esetleg kiszalad a bableves gázterméke?


Leszakad a szatyor füle és hangosan csörömpölnek a rozés üvegek?


ezt igenis ki kellene nőni, max a millenial zoomer snowlake generáció gondolhatja normálisnak hogy ettől parázni kell.

2021. jan. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!