Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ez csak okosmobilról használható?

Ez csak okosmobilról használható?

Figyelt kérdés

A banggood.com-ra most regisztráltam, és rendelnék terméket, amihez kiírja, hogy új felhasználónak kupon x értékben. Egy ideje itt próbálom beváltani, de nem sikerül.

Csak laptopon tudom ezt végezni, okosmobilt nem használok. Látok itt olyanokat, hogy App, mintha okosmobilra lenne, de ott meg 10%-ot ír, az pedig kevesebb volna, mint a terméknél feltűntetett új felhasználói kedvezmény. (Arra hiába klikkelek egyébként.)

Valami ötlete van valakinek?



2021. jan. 24. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A banggood kedvezemények csak arra sarkallnak hogy vásárolj többet. Arra nem jó hogy spórolj vele.

Valahogy mindig az jön ki, hogy már csak x összegnyire vagy a kedvezménytől, amit azután érvényesíthetsz majd csak a következő vásárlás értékéből.

2021. jan. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedvezmény nélkül is persze megvenném, anélkül is megérné. Jó visszajelzései vannak a terméknek, majdnem tiszta 5-ös. Csak ez a beválthatatlan kupon nem kelt bizalmat.
2021. jan. 24. 16:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg azért másfele is ugyanazt vásárlás előtt, nálam pl a Gearbestnél gyakran előfordul, hogy az "akciós" dolgaik drágábbak, mint az eBayről ugyanaz.
2021. jan. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, körülnéztem még, és úgy nézem, itt a legjobb az ár.
2021. jan. 24. 19:34
 5/6 A kérdező kommentje:

Még azt esetleg tudja valaki, hogy ha a kosárba tettem, kártyával tudok-e fizetni? Csak PayPal-os fizetési lehetőség-gombot látok, viszont alatta jóval egy csomó elfogadott kártya ott látható kicsiben.


(Ha viszont nem a kosárba teszem, hanem a "Buy now" gombot nyomom meg, ott nem az akciós árat számolja, hanem az eredetit. )

2021. jan. 24. 22:02
 6/6 A kérdező kommentje:
Közben próbálgattam, és rájöttem: a "Buy now" azért azeredetit számolta, mert ott meg be volt x-elve egy "nagylelkű" 5 százalék kedvezmény, de az az eredetiből. Leszedtem ezt, és megjelent az akciós ár itt - ez sokkal jobb.
2021. jan. 24. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!