Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik 30 ezer körül jól...

Létezik 30 ezer körül jól használható nagy kijelzős okosmobil?

Figyelt kérdés
A fiamnak kellene,igazából ő el van az ipadjával,de szerintem megérdemel a gombos telefonja helyett egy okostelefont,amit könnyebben tud hordozni magával,nem akarok drágát,mert nem tudom fog-e rá vigyázni,valami olyat szeretnék ami még egy-két évig megállja a helyét,és elmegy rajta legalább a facebook meg az ilyen alap dolgok,meg az is szempont,hogy ő mondta,hogy szeretne a telefonjára mindig frissebb rendszereket tenni(nem tudom lehet-e ilyet),meg a hátlapi kamera az legyen jó aránylag,nagyjából ennyi az elvárás szerintem...Létezik ilyen telefon?A válaszokat köszönöm.

2018. aug. 6. 22:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

"szeretne a telefonjára mindig frissebb rendszereket tenni(nem tudom lehet-e ilyet),meg a hátlapi kamera az legyen jó aránylag"


ebből a pénzből egy alsó kategóriás telefon futja, szóval ezeket felejtsd el.

2018. aug. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
nem feltétlenül új telefonra gondoltam,használt is jó,de nem tudom milyet vegyek,ő(a fiam)egy régebbi samsungot mutatott,de utána néztem és öt éves telefon...hát nem is tudom,azért az már nem hiszem,hogy jó lehet,bár ki tudja...én szivem szerint valami új kínait vennék,de a fiam azt mondta annyiért nem kapunk jó új kínait,szerintetek?
2018. aug. 6. 22:53
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ilyen árban, csak a Meizu M6 3/32-ot tudom ajánlani, bár nem tudom, hogy a frissítésekkel hogyan áll, bár itt azt írják, hogy "Az Android 7 Nougat alapú Flyme 6 szoftver OTA-n kapja meg a rendszeres frissítéseket."

Az Eustock oldalán, 33 E Ft-ért meg lehet rendelni és garancia is jár hozzá.

2018. aug. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
+1a Meizu M6-ra
2018. aug. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

nekem tetszik a meizu majd megkérdem,honap,hogy mi róla a vélemény egyébként a fiam ezt mutatta:

[link]

nem tudom ez milyen használtan 30 körül mozog kb olyan,mint a meizu így ahogy látom,viszont sokkal régebbi,de most néztem videókat elvileg erre nem csak 7-es,de 8-as android is lenne,nem tudom ezeknek a videóknak mennyi lehet a valóság alapjuk...

2018. aug. 6. 23:11
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szintén a Meizu-t ajánlom!
2018. aug. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A Meizu M6 tökéletes lenne szerintem is. Amugy sikerült már megrendelni vagy venni? :)
2018. aug. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Most voltunk szétnézni meg nézelődni telefonokat,szerintem a meizu lesz bár még a gyerekem nem annyira áll rá a vételre,egyébként akivel beszéltünk az mindenki azt mondta,hogy se a meizut se a samsungot ne vegyük meg,mindenhol egyöntetűen az iphone 5s-t ajánlották ennyiért,és egy két éves használatra,viszont a fiamnek az se kell,szóval szerintem rádumálom a meizura és megrendeljük az eustockról,ha nem sikerül akkor marad a samsung,de én azt nem venném meg szivesen,mert használt és félek,hogy átvernek...
2018. aug. 7. 10:22
 9/18 anonim ***** válasza:

HT50


[link]



Bár a kamerája nem túl jó.

2018. aug. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
21%
nincs a gyereked egy kicsit elkényeztetve?
2018. aug. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!