Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyi idő nagyjából megtanuln...

Mennyi idő nagyjából megtanulni dobolni?

Figyelt kérdés
ma lesz a 2. órám,tegnap előtt volt az első.azóta gyakoroltam a negyedeket ahogyan kérték,és érzem,hogy van bennem kitartás és türelem.viszont ez a kérdés eléggé foglalkoztat,tudom,hogy ahhoz még a függetlenítés is kell,ami elég hosszadalmas tud lenni.illetve azt is tudom,hogy ez mindenkinél eltérő,de egy nagyjábólra,mennyi idő ameddig már egy zenét hibázások nélkül végig lehet játszani?

2021. márc. 20. 11:25
 1/3 anonim válasza:
86%
Fontos a ritmus érzék meg zenei hallás..no meg persze a kéz ügyesség...a fejleszted magad menni fog
2021. márc. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
8%
Én pl..gitározni tanulok és már nagyjából tudok pedig az nehezebb mint a dobolás :)
2021. márc. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

El tudom képzelni azt a gitározást... :)

Én egyszer próbáltam ki egy dobszerkót, nulla sikerélményem volt úgy, hogy zongorán, gitáron eljátszok ezt-azt, van fülem, ritmusérzékem. Egész más, és szerintem semmivel nem könnyebb profi szinten dobolni, mint bármilyen más hangszeren játszani.

2021. márc. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!