Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet megtanu...

Mennyi idő alatt lehet megtanulni az evőpálcikával nagyjából úgy enni, mint egy ázsiai?

Figyelt kérdés

2019. júl. 30. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy hétig kulorica magon majd pattogatott kukoricán gyakoroltam

Azóta is kedvelem a pálcikát mint evöeszközt még japánból is hozattam :D

2019. júl. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kb. egy hét volt, vagy kettő, napi 5-10 perc, esetleg többször, mikor eszembe jutott. A végére már elég simán ment, de persze nem tudom, hogy pont úgy csináltam-e, mint egy ázsiai. Viszont utána évekig nem gyakoroltam, és a következő alkalommal alig ment.
2019. júl. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dornstadter ***** válasza:
91%

Ahoz, hogy tenyleg ugy tudd hasznalni mint egy azsiai, szerintem kell 2-3 honap rendszeres (napi szintu) hasznalat.

Persze valoban par het alatt bele lehet jonni, de az igazan "finom" technikakhoz, hogy te is tudj vele darabolni ha kell, megfogni puha dolgokat (pl. tofu) anelkul, hogy szetnyomnad, stb. ido kell.

A helyes tartashoz szerintem erdemes megnezni kepeket, videokat a neten. Azt konnyu elsajatitani.

Utana hozza kell szoktatnod magad, hogy ne fogd tul gorcsosen. Altalaban sokaknal ilyenkor problema, hogy izombol probaljak hasznalni. Felnek, hogy elejtik, kicsuszik az etel a palcikak kozul, es emiatt erobol fogjak ami miatt egy ido utan begorcsol az ember keze. Meg kell tanulni, hogy hogyan tudod megfelelo eroelosztassal fogni, utana mar gyerekjatek lesz. :)

Probalj meg felkockazott tofun gyakorolni, meg esetleg csuszosabb tesztan (levesbol vagy szoszos spagetti stb.). Nagyon jo modszer arra, hogy megtanuld hogyan kell a megfelelo erot kifejteni, hogy ne ejtsd le de ne is nyomd ossze.

2019. júl. 31. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2019. júl. 31. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!