Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Párom nagyon szeretne otthonra...

Párom nagyon szeretne otthonra egy forrasztó készletet. Szülinapjára meg akarom lepni vele de nem nagyon értek hozzá... Ehhez kérnék egy kis infót!?

Figyelt kérdés
2021. márc. 21. 18:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem most a Lidl-ben kapható forrasztóállomás van, és az is teljesen jó elektronikához, viszont ha egy bowdenvéget akar megforrasztani, ahhoz már kicsi, ha meg rézcsövet, ahhoz megint másfajta kell, szóval tudni kellene miket is barkácsolgat otthon?
2021. márc. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Szirty ***** válasza:

"Nekem most a Lidl-ben kapható forrasztóállomás van"


Azt senkinek nem ajánlom. Nekem egy hetet bírt, utána megszakadt a fűtőszál.

Továbbá azért sem ajánlom mert a forrasztócsúcs nehezen pótolható, hamar kell(ene) cserélni és mert csavaros (folyton kilazul használat közben).

2021. márc. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én egy hőfolszabályzós Weller forrasztó állomást vennék neki
2021. márc. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#12 Lehet kifogtál valami hibásat, mert nekem megvan vagy 3 éve, és volt amikor 5 méternyi gégecsövet lyukasztgattam vele 2-3 bordánként. A csúcs témában viszont igazad van, de még abból is az eredeti van rajta, és még nem csutak, mert folyamatosan tisztítom használat közben.
2021. márc. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rengeteg segítséget 😊 azt hiszem az Obis ajándèkutalvány lesz a legjobb megoldás 😁
2021. márc. 22. 07:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!