Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A dji mavic minit vagy a dji...

A dji mavic minit vagy a dji mini 2 öt érdemesebb megvenni kezdőként?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 18. 08:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha van pénzed a mini 2-re akkor inkább azt

sokkal kényelmesebb az új távirányító és persze a kapcsolat az O2 miatt sokkal jobb a géppel

2021. ápr. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Tudom nem mostani kérdés, de nekem a mini 2 ről az a véleményem, hogy fölösleges egy 249 grammos gépnek ekkora távolságot "be iktatni" mert most tegyük föl, el mész vele 4-5 kilométert, és hát, pont jön egy nagy szél és vissza szeretnél vele jönni nem tudsz, mert szembe szél van pont. Vagy az is egy ok amiért nem jó menni ilyen mesze egy olyan drónnal ami fél órat bír repülni, mert oké el mész vele 4 vagy 5 kilómétert, és mondjuk vissza akarnál vele jönni, már lehet vissza sem érsz, mert le merül az akumulátor. Én ezért inkább a DJI Mini SE ajánlanám jobbab az lakott területen el megy 2 kilométert, ami úgy gondolom egy ekkora gépnek ez bőven elég meg hát akkumulátor szempontjából is jobb.
2022. júl. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egy két szót rosszul írtam nézzétek el, reggel van még és alig aludtam😄
2022. júl. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!