Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Kezdőként van értelme mélyebbe...

Kezdőként van értelme mélyebben belemenni a Python OOP részébe, vagy érdemesebb inkább OOP nélküli App-eket, analízis stb csinálni?

Figyelt kérdés

Első nyelvként tanulom a Python november vége óta teljes erőbedobással. A cél jelenleg egyszerű automatizálás, data analytics módszerek megtanululása illetve alap App-ek szoftverek készítése. Később pedig ilyesmivel lehetőleg pénzt is keresni.


Most elértem az OOP-hez ahol megakadtam egy kicsit.

Ahogy látom, ezt azért nagyon be kell gyakorolni, hogy tényleg jól menjen és azért ez szerintem nem megy két hét alatt. A könyv amiből tanulom egyzserű kártyajátékon keresztül mutatja be az OOP-t, de szeritnem kellene ilyen játékot írnom még legalább 20-at, hogy ez valamennyire menjen.


Jelenlegi szintemen van értelme ebbe komolyabban belemenni, vagy inkább csináljak enélkül illetve alap OOP-vel app-eket, adataelemző projekteket, automatizálást stb?



2019. febr. 17. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Algoritmusokat, adattipusokat kened, vagid?
2019. febr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van értelme, valahol, valamikor azt is el kell kezdeni.
2019. febr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Python pont nem egy ideális nyelv az OOP-hoz, de tanulási célra megteszi. Viszont inkább Java vagy C#, ha később komolyabban szeretnél OOP-ozni.
2019. jún. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!