Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi volt az a pillanat, amikor...

Mi volt az a pillanat, amikor először döntöttél úgy, hogy Apple felhasználó leszel?

Figyelt kérdés
Nekem évekig volt Android, abból pedig a Sony, mert megettem a márkanevet és a marketing dumát, pedig akkoriban a Sony az még az Androidnak is a legalja volt. Aztán mikor a sokadik Sony telefonomnak lett ilyen-olyan apróbb vagy nagyobb hibája rövid időn belül, akkor az mondtam, hogy most váltani kell. Samsungot azért még sem akartam, mert az undorító, akkor mondom, próbáljuk ki az iPhone-t. Előtte én is olyan voltam, hogy gúnyolódtam az iPhonosokon, hogy csak divatból veszik, meg kérdezgettem, hogy mit tudnak szeretni rajta. Életem legjobb döntése volt, nagyon jól eltalált, kitalált telefon és rendszer, a legegyszerűbb készülék is minőségi anyagokból van összeszerelve, stabil és gyors. Telefon mellé később lett órám is, majd nem sokkal rá Macbook. Az asztali gépem IBM, az marad is, mert kell egy ilyen architektúrájú gép is, meg vannak persze hulladék androidos eszközeim is, tablet meg tartalék telefon, de ha valami radikális rossz irányba fordulás nem történik, akkor noteszgépben és telefonban maradok Applenél. Na és ti?
2021. máj. 15. 13:51
1 2
 11/12 Szirty ***** válasza:
0%

"Az interneten senkinek nem rossz a helyesírása, mindenki csak elgépel."


Nyilván. Pont ahogy az interneten senki sem válik alpári bunkóvá amikor privát üzenetet ír. :)

2021. máj. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Nekem régóta álmom volt egy iPhone. Egy Samsung Galaxy A40-en volt. Aztán összekapirgáltam a pénzemet egy iPhone 12re. Szerintem életem egyik legjobb döntése volt. Szép kijelző, jó kamera, az akksi nem túl nagy de sztem használható. Nagyon jó kis telefon. Szeretem
2021. máj. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!