Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lehet kulcsos kapcsolót kötni...

Lehet kulcsos kapcsolót kötni kávéfőzőre, milyen megoldással lehetne megoldani, azt hogy csak bizonyos személyek tudják használni a kávéfőzőt?

Figyelt kérdés

Cégnél páran vennénk közösen egy kávéfőzőt és azt szeretnénk, hogy ne tudja más használni csak azok akikkel vettük, hogy lehetne ezt megoldani? Ami nekem eszembe jutott így laikusként, hogy a kábelt elvágni és beiktatni közé egy kulcsos kapcsolót, ez működhet, ha igen tudna valaki ilyet linkelni, csak simán beköthető egy ilyen kapcsoló vagy villanyszerelői tudást is igényel? Egyéb viszonylag

olcsón kivitelezhető megoldás is érdekel



2021. jún. 8. 22:40
1 2
 11/15 Wadmalac ***** válasza:
100%

Mi egy külön kis helységben állítottuk fel a masinát, csak az irodánkon keresztül lehet odamenni, tehát amikor bent vagyunk, senki nem tud észrevétlenül kávét "lopni".

A konnektora polc mögött elrejtve, feltettem rá egy időzítőkapcsolót, ami csak a mi irodaidőnkben van bekapcsolva.

Így ha az alkalmi okoska be is jut az irodába, amikor nem vagyunk, áramtalanított kávéfőzőt lát csak, a konnektor megkereséséhez telepakolt szekrényt kéne tologatni, azért ennyire senki nincs oda egy potya kávéért.

2021. jún. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Morzsi007 ***** válasza:
100%

Hogy mik vannak?

Lehet venni wifis aljzatot is, amit bedugsz a konnektorba és az eszközbe meg a kávéfőzőt, kell lennie wifi hálózatnak, amire az eszköz csatlakozik. Így nem kell szétszedni a kávéfőzőt meg nem kell szerelgetni a kábelt. Ez csak akkor jó, ha a konnektor nincs szem előtt, ahogy a 11-es írta.

Valami ilyesmi, ezt találtam hirtelen.

[link]

2021. jún. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Értelmesen el kell mondani esetleg kiírni hogy: Magán tulajdon. Ha nem működik akkor baj van a munkahelyen, mert ez bizony lopásnak számít.
2021. nov. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13-as te még nem dolgoztál sehol?

Még egy ügyvédi idrodában ahol az egy főre eső diplomák és doktori címek száma több mint 1, ott is bizony vannak gyökerek... Akiknek a kiírás, de még a törvények sem jelentenek semmit.

2021. nov. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A diplomának és a doktori címnek semmi köze a gyökérséghez, sajnos sok esetben:SŐT. Én egy próbát megcsinálnék, nálunk nem nyúlkálunk mások kajáihoz és cuccaihoz. Dolgoztam már munkahelyen, 61 éves vagyok, 12 éve vezető. Van KÖZÖS mikró, és vannak SAJÁT eszközök.
2021. nov. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!