Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a különbség a két érvéghüve...

Mi a különbség a két érvéghüvely között?

Figyelt kérdés

Az egyik 13 Forint darabja, a másik pedig 104.

A leírásukban semmi különbséget nem találtam, csakhogy az egyikben NFC van írva a másikban DIN, de nem tudom mit jelent ez.

Sodort 1,5 milis kábelt szeretnék közösíteni, arra kell.


[link]


[link]



2021. júl. 16. 13:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Az hogy azon szabvány alapján készültek (din vs nfc) azt értem,nem mindegy hogy ezret fizetek, vagy tízezret...
2021. júl. 16. 13:32
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kettő tényleg ugyanolyannak tűnik, csak a cikkszámban vagy egy „D” betű eltérés. Csak azért, mert más szabvány szerint készült, ekkora árkülönbség tényleg érthetetlen. Próbaképpen megnéztem más forgalmazónál is, és ott is hasonló az árkülönbség. A mi cégünk is forgalmazza és nálunk is ekkora a kettő közötti árkülönbség. Nem használtam ilyet, de valószínűleg az olcsóbb is megfelelő.
2021. júl. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló dolgok vannak nálunk, csak olyan anyagokat építhetünk be például, aminek élelmiszeripari felhasználásra alkalmas besorolása és minősítése van, legyen az bármi.

És ezek természetesen sokkal többe kerülnek, még akkor is ha minden egyéb tekintetben megegyezik azzal, aminek nincs ilyen tanusítványa.

2021. júl. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!