Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem osztja meg a faceboo...

Miért nem osztja meg a facebook a hírfolyamban azt, hogy megkezdtem a tanulmányaimat az egyetemen?

Figyelt kérdés

Már ötödjére próbálom megosztani az elmúlt 3 hétben, hogy melyik egyetemre megyek, de egyszerűen nem adja ki senkinek.

Rákattintottam a "megosztás a hírfolyamban" gombra, valamint figyeltem rá, hogy nyilvánoson legyen a láthatóság. Még mi mást tehetnék?

Próbáltam életeseményként is megosztani, és az adatbeállításoknál is új egyetem/főiskolát megadva.

Tud valaki segíteni, hogy mi lehet a gond?

(Ha pl a profilképemet megváltoztatom, azt látják mások)



2021. aug. 1. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Miért ennyire életbevágó ez?
2021. aug. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Honnan tudod hogy nem adja ki nekik?
2021. aug. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Segítek. Megosztja, de nem senkit sem érdekel. Ezért nem kapsz kommentet rá.
2021. aug. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szegyelli magat.
2021. aug. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyik barátomnak vagy rokonomnak sem dobta fel (megkérdeztem őket), és pusztán nem értem a miértjét. És igen, zavar, hogy másokét mindenki látja, de az enyémet senki.
2021. aug. 2. 14:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az olyankor van, amikor túl sokat posztol valami. Késleltetve jelenteti meg (mindenkinél máskor), hogy ne szakadjon rá a sok poszt az ismerősökre. Vagy csak szimplán muteoltak egy ideig, ezért semmilyen posztot nem látnak tőled. Minél ritkábban posztol az ember, annál fontosabb lesz az algoritmus számára egy megjelenő új poszt.
2021. aug. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
60%
nézd meg, hogy van beállítva a láthatósága a posztnak
2021. aug. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha azt szeretnéd hogy minél több emberhez eljusson a hír, adj fel egy hirdetést a jófogáson a következő címmel:

Ingyen elvihető

És írd bele amit üzenni szeretnél. Garantáltan a fél ország olvasni fogja egy napon belül. :)

2021. aug. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!