Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Páromnak szeretnék elektromos...

Páromnak szeretnék elektromos borotvát/szakállvágót, ajánlatok? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval fontos, hogy néha teljesen sima arcot, néha pedig pár az akár 3-4 hetes arszőrzetből szeretne csak visszavágni, de nem feltétlenül teljesen, par mm-t meghagyna. Ezért nem tudom, hogy a borotva vagy szakállvágo volna jobb megoldás, annyira még nem olvastam utánuk.


Olyan 20 ezer körülre tenném a felső hatàr összegét.


Továbbá lehet praktikus lenne, ha tudná használni az egész testén néhány másik kiegészítővel (leginkább fanszőr, de akár haj is szóba jöhet).


Esetleg valami olyan ami nem szórja szanaszét a szőrt és nem feltétlen csak konnektorba dugva használható.


Ha valaki tudna segíteni, vagy bármelyik készülékről tapasztalatot írni, nagyon szívesen meghallgatnám, hiszen kicsit elvesztem ebben a világban, de szeretném a legmegfelelőbbet megtalálni, ami akár sok sok évig jó barátja lesz!



2021. okt. 25. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Philips OneBlade Face+Body
2021. okt. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szakállvágót használó férfiként mondom, hogy komoly fába vágtad a fejszéd :D

Elsőként leszögezném, hogy nem fogsz olyat találni, ami mindenre IS jó, és nem is érdemes, mert amit arcra használsz, azt nem előnyös odalent is használni.

Mivel arról van szó, hogy különböző méretű szőrt vágna vele, így marad a szakállvágó, és abból is inkább az, aminek egyszerűen változtatható a vágás hossza, mert amihez adnak 10 fejet, különböző méretekben, érvágás lesz cserélgetni.

Innentől csak az a lényeg, hogy ha 20 ezret szánsz rá max, akkor 15 ezernél ne legyen olcsóbb, és márkás legyen, mert annak az aksija, és a pengéje is tuti fogja bírni évekig.

Reklámoznak olyanokat, és 20 ezer alatt elérhető, ami porszívóként magába szívja a levágott szőrt, de a végeredmény nem az lesz, amit várnál tőle, és még hangos is :D Szóval ezt a részét engedd el... szerintem ez tökéletes lehet: [link]

2021. okt. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

One blade-ről inkább rosszat hallottam csak, egy ismerőstől is. Ezt az egyet pedig ismerem én is, de nem tudom meg merném e venni.


2. válaszolónak, nyilván mivel cserélhetők a fejek, nem ugyanazt használná az arcára és az intim testrészére. De persze értem, hogy nyilván ha van egy készülék ami tud ezt is azt is, azt nem úgy fogja tenni, mintha csak kifejezetten egy részre való lenne. Végülis elsősorban az arca lenne fontos, lehet a többiről inkább lenis mondok a biztos siker érdekében.

Egyébként igen, a hang sem másodlagos, ez eszembe sem jutott, jó lenne ha "nem süketülne meg", amíg használja!🤣

2021. okt. 25. 16:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Én OneBlade-t használok, igaz csak az arcomon.
2021. okt. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3: a cserélhető fejet úgy értettem, hogy a méret nem állítható rajta, hanem adnak hozzá egy csomó, különböző méretűt. Ez persze jó akkor, ha más méretet használ az arcára, és mást az intim részre. Viszont azt is érdemes tudni, hogy intim részen csak a szeméremdombot érdemes elektromos borotvával, mert a többi részen könnyen becsípheti a bőrt.
2021. okt. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!