Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Átvertek a jófogáson, mit...

Átvertek a jófogáson, mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Adott meg 1 telefonszámot és most hívtam fel. Azt mondta nem ő az. Egy tabletet vettem tőle 160.000 Ft ért. Futárral küldte volna, 3. Napja nem érkezik meg, üzeneteimre se válaszol. Kötöttünk adásvételi szerződést. Előre utalás volt a fizetés, egy OTP s bankszámlaszám. Teljesen pánikba vagyok mit tegyek?
2021. nov. 11. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Feljelentést teszel,majd megjegyzed egy életre, hogy jófofáson nem rendelsz előre utalással ilyen drága holmit!


Ott lett volna a háztól-házig, ha az eladó komoly lett volna.

Ha ilyen drága holminál hajlandó postázni, de csak előre utalással, az már egyértelmű jele az átverésnek.

2021. nov. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Rendőrség. Ők kiderítik, kié a bankszámla.

De ez ez nem garantálja, hogy a pénzedet is visszakapod.

Sajnálom, hogy így jártál.

2021. nov. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ja-ja rendőrségi feljelentés + jófogás ügyfélszolgálatnak is jelezni.


És megjegyezted egy életre ..hogy nem utalunk előre nagy lóvét sohasem!! Sőt,csakis személyes átvétellel vásárolunk ilyenkor !! Max 10eft nálam a plafon,ha előre utalunk 1 ismeretlenek, és ha átbaxot mégis ,..akkor meg költse anyja/-gyerekeinek gyógyszerére a pénzt,de legalábbis nem fogok tönkre menni 10eft miatt


Sajnos így jártál.. :-(

2021. nov. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Jófogás, előreutalás. Ez a két szó egy mondatban sose jó....


A jófogásnál is jelezd a problémát!!

2021. nov. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!