Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ilyen elektromos melegítő...

Ilyen elektromos melegítő párna, macskáknak-mi lehet vele a probléma? Javítható ez?

Figyelt kérdés

[link]

Azért furcsa, mert van egy másik is belőle nekünk, amit ráadásul a kinti cica használ, bár fedett/szélvédett helyen, egy cica házban, de annak semmi baja, peig azt jóval korábban vásároltam.. Ez az újabb meg nem melegít.

Köszi előre is!


2021. nov. 29. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:

A vásárlás helyén kell jelezned a problémát a termékkel:

[link]

2021. nov. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem ez volt a kérdés... Màrmint, tudom, hogy ott is megtudnàk talàn mondani, de különben sem ott vettem-csak ott most jelenleg nem kapható- illetve nem is garanciàlis màr. Úgy értettem, hogy elektronikailag mi lehet vajon a baja, villanyszerelő esetleg tud-e vele valamit kezdeni, vagy nem érdemes vele foglalkozni.
2021. nov. 30. 00:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Az a villanyszerelő akinek odaadja, meg tudja-e javítani? Arról nincs információnk.

Vannak nagyon ügyesek, és vannak akik kevésbé.

Ez inkább műszerész kategória. Ám a termék vételára és egy javítószervíz óradíja nem áll arányban egymással.

Lehet hogy én is meg tudom keresni hogy mi a baja, de előre nem tudom hogy mennyire javítható, a javítás mennyire tartós, stb.

2021. nov. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első körben a kábelt ellenőrizném, nincs e megtörve és kap e rendesen áramot a párna. Ha kap, akkor (nem vagyok szakértő, de gondolom valamilyen fűtőszállal működik, mint egy villanybojler) valszeg a fűtőszár környékén lesz a hiba. Ha szétszerelhető, akkor egy villanyszerelő, vagy egy bármilyen műszakis emberke meg tudja neked csinálni, viszont lehet hogy a javítási ár többe lesz, mintha vennél egy újat.
2021. nov. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Igen, én is arra gondoltam, hogy inkább a fűtőszâl, mert a kàbel szerintem nincsen az megtörve.
2021. nov. 30. 01:08
 6/6 anonim ***** válasza:

"mert a kàbel szerintem nincsen az megtörve."

Aha, értem. Akkor nem kell ide szerelő, ha így ért hozzá.

2021. nov. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!