Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Casio karóra szíjáról elveszet...

Casio karóra szíjáról elveszett a mozgó alkatrész. Lehet valahol csak ezt kapni?

Figyelt kérdés

Hogy egyérterlmű legyen, a következő cucc hiányzik:

[link]


Nem tudom, hogy hívják. Ha esetleg valaki ismeri a hivatalos elnevezését, ami alapján rá tudok keresni ebay-en (vagy bárhol máshol), megköszönném.

Órásnál (akár online shopban is) kapható ez külön? Nem vennék komplett szíjat ha nem muszáj, mert az egész óra nem ér annyit.



2022. ápr. 7. 10:18
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Más is órást válaszolta. De ha beszéltél vele, miért nem kérdezted meg a nevét?
2022. ápr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Megkerdeztem,hogy hivjak
2022. ápr. 7. 14:36
 13/22 A kérdező kommentje:

Eh.

Szóval megkérdeztem, hogy hívják az alkatrészt, és órásnál kapható-e.

Erre egy olyan válasz, hogy igen, van, olcsó, az hasznos. Az érdemi információ.

Egy olyan válasz, hogy miért nem nézed meg órásnál, az minimum lenéző.

2022. ápr. 7. 14:38
 14/22 anonim válasza:

[link]

watch clasp types néven kerestem, talán a folding lock

2022. ápr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Az lesz az, köszönöm!
2022. ápr. 7. 15:38
 16/22 anonim ***** válasza:

[link]

Ha találsz is, érdemes tudni, hogy vannak méretbeli eltérések a ránézésre azonos csatoknál, azért is egyszerűbb lenne beugrani egy jobb óráshoz (ha arra jársz :))

2022. ápr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Aliexpress-> casio clasp

Még ván+ áfával is ulcsóbb mint egy órás.

2022. ápr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Ha esetleg érdekel valakit a végkifejlet:

- Órás hosszan nézegette, hümmögött, majd arra jutott, hogy ilyen neki nincs, vegyek új szíjat. Kérdeztem, akkor is ez-e a véleménye, ha biztosítom, hogy nem fogok új szíjat venni, főleg nem nála, de kitartott amellett, hogy ilyen izét ő nem tud adni.

- Alin egész csomó különféle izét találtam, de pont ilyet nem (lehet, én vagyok a béna).

- Ebay-en komplett szíjat (láncot? minek hívják? végülis fémből van.) árulnak 18-20 euróért. Ezt a mozgó izét külön nem találtam.


Végül Amazonról rendeltem szállítással együtt 4,99 Euróért egy "replika" órát, amit azonnal dobtam is a kukába, de azért előtte ezt az izét leszedtem. Tökéletes a méret, hiszen az egész óra egy az egyben az én karórám koppintása, csak érezhetően ócskább kivitelezéssel...

2022. máj. 3. 08:11
 19/22 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy végül tul.képpen sikerült beszerzni, köszi, hogy megírtad.
2022. máj. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Szomorú látlelete selejtes korunknak, a filléres alkatrész miatt jobban megéri megvenni a komplett eszközt.
2022. máj. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!